Canım Anne

Bebek Örgü Modelleri Video

Bebek Örgü Modelleri Video

Bebek örgü modelleri video anlatımlı kazak, hırka, yelek ve örgü elbise modelleri video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek örgü modelleri video anlatımlı örnekleri sayfamızda oldukça geniş modele sahiptir. Yaş grubuna uygun örnekler, herkesime uygun model seçimi sayfamızda bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bebek örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri Video

Örgü bebek elbise modeli yapılışı

Tunus işi bebek elbise modeli

2 Yumak ip kullanılmış pamuklu ip seçimi tercih edilmiştir.

4 Numara Tunus tığ seçimi

2 Adet düğme

1 Metre kurdela kullanımı

İlk olarak 70 zincir çekelim her zincir içinden ilmek çıkartalım. Toplamda 70 ilmeği geri toplayalım. Toplarken pıtırcık yapıyoruz. 2 Örüp 4 zincir çekip pıtırcık yapıp sıra sonuna kadar devam edelim. Etek ucunda kalp detayı vardır. Modeli detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kahve çekirdeği bebek hırkası yapımı

2-3 Yaş bebekler için uygundur.

2.5 Yumak ip kullanımı

İpim kartopu one baby

Misinalı şiş 3.5 numaralı

5 adet ahşap düğme

Artırma sırası 3 sıra daha fazla yaparak büyük 2 sıra daha az yaparak daha küçük yapabilirsiniz.

Hırka ölçüleri

Genişlik 33 cm Yükseklik 37 cm

İlk olarak 80 ilmek şişe atalım. Sıra sonuna kadar bütün ilmekleri ters örgü olarak örelim. İkinci sırada düz örgü örelim. Toplamda dokuz sıra aynı tekniği uygulayalım. Yaka kısmını kapatma işlemi yapıyoruz. İsterseniz tığ ile de uygulayabilirsiniz.

Devamında iki sıra haroşa tekniği uyguluyoruz. Roba kısmını yapmaya başlıyoruz. Roba kısmında model uygulanmamıştır. Sonrasında modelimiz kurulmuştur. Detaylı hırka yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek örgü modelleri, hırka modeli, kazak yapımı, bebek yelekleri, örgü elbise modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bebek Örgü Modelleri Video

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ