Burgulu Erkek Kazak Yapılışı

Burgulu Erkek Kazak Yapılışı

Burgulu erkek kazak yapılışı kışlık kazan sevenler için burgu örgü modeli ile yapılan sade kazak örneğini siz örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Beden büyüklüğünü kişiye göre ayarlayarak güzel kazaklar örebilirsiniz. Yazımızın içinde iki kazak örneği bulunmaktadır. Video anlatımlı ve görsel resimli kazak modelinden seçim yaparak uygulayabilirsiniz.

Örgü modelleri ve yapılışı farklı örnekler için sayfamızı ziyaret ederek birçok örgü modeline ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı harika örgü modellerini bulabilirsiniz.

Saç örgü erkek kazak modeli yapımı 

Saç örgü kazak modeli istediğiniz marka ip kullanımı tercih ederek ipe göre şiş kullanımı seçmeniz modelin daha güzel olmasını sağlayacaktır. Yapacağınız kişiye göre ilmek sayınızı ayarlayarak modeli uygulamaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak lastik tekniği ile başlayıp devamında saç örgü modelinin kurulumu ve haroşa tekniği ile örülen kazak modelidir. Detaylar için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü kazak modeli, erkek kazak yapımı, örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Burgulu Erkek Kazak Yapılışı

Yapılışı: ARKA: 68 ilmek başlanır. 12 sıra 1+1 lastik örülerek düz örgüye geçilir. 37 cm’de kol evi için yanlardan 2+1 ilmek kesilir. 23 cm daha örülerek ilmekler bir defada kesilerek bitirilir.

ÖN: 36 ilmek başlanır. 12 sıra 1+1 lastik örülür. Diagramda ki örnek birebir uygulanır. 37 cm’de kol evi için 2+1 ilmek kesilir. 50 cm’de yaka kesintisi için 3+2+1+1+1+1 kesilir. 60 cm’de omuzda kalan ilmekler bir defada kesilir.

Ön bedenin diğer yansıda aynı şekilde yapılır.

KOL: 32 ilmek başlanır. 12 sıra 1+1 lastik örülür. 25 cm örülür ve kol yanlarından 1 ‘er ilmek artırılarak 64 ilmeğe ulaşılır. 40 cm’de kol evi için 2+1 kesilir. 60 cm’de ilmekler bir defada kesilerek bitirilir.

YAKA: Omuz dikildikten sonra yaka etrafından şişe 68 ilmek toplanır. 8 sıra 1+1 lastik örülür ve bitirilir.

RESİMLERE TIKLAYARAK BÜYÜK HALLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ