Çeyizlerin Gözbebeği Damat Lif Modeli

Çeyizlerin vazgeçilmez parçası nedir desem muhakkak 10 cevaptan 8 i lif modelleri olur . Her gelinin çeyizinde hem kullanımlık hem de hediyelik lifler muhakkak bulunur.

Bir zamanlar popülerliği artmış, hemen hemen her çeyize girmiş olan damatlık ve gelinlik şeklindeki lifleri hepimiz hatırlıyoruz. Bugün sizlere bu liflerden damatlık lif modelinin anlatımını yaptık. Ve beğeninize sunuyoruz.

Lifimizi yaparken beyaz, kırmızı ve siyah renklerde 3 adet lif ipi kullandık. Sizler dilediğiniz renkteki ipleri kullanabilirsiniz. Biz damatlık lif modeli için en uygun olan renkleri tercih ettik.

Bunun gibi anlatımların devam için bizi takip etmeyi unutmayın. Videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olursanız çok seviniriz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Çeyizlerin Gözbebeği Damat Lif Modeli Anlatım Videosu ;

https://youtu.be/REU-ZwXrYVI?si=zKRd4q5XxIF-QR30

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ