Çiçek coşturan kuru maya tarifi

Çiçek coşturan kuru maya tarifi çiçekleriniz için organik besin kaynağı elde etmek için evinizde olan malzemelerle çiçeklerinize güzel vitamin sağlayabilirsiniz. Menekşe bakımında harika vitamin tarifi sizleri beklemektedir. Menekşeler çok hassa vede ilgiyi seven bitkiler arasında yer almaktadır. İyi bakıldığında, yetişmesi için uygun ortam sağlandığı zaman uzun ömürlü menekşeler yetiştirmek mümkündür.

Çiçekleriniz de tomurcuk sayısının daha fazla olmasını isteyen arkadaşlarımız için kuru maya tarifini uygulamanız çiçeklerinizin daha çok açmasını sağlayacaktır. Özellikle menekşe sevenler için kuru maya tarifi menekşelerinizin daha sık açmasını sağlayacaktır. Menekşe bakımında su işleminde yaprak ve çiçeklere su değmemesine dikkat edelim.

Çiçek bakımı ve farklı gübre tarifleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca orkide bakımı canlandırma konulu yazılarımız sayfamızda mevcuttur. Ziyaret edebilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız..

Çiçek coşturan kuru maya tarifi

Malzemeler

1 Adet aspirin

1 Yemek kaşığı kuru maya

1 Litre su

1 Adet aspirin iyice ezelim içine mayayı ekleyip suyu da ilave edelim, maya eriyene kadar karıştıralım ve çiçeklere bu karışımdan vererek sağlıklı güzel çiçekler yetiştirebilirsiniz. Detaylı anlatım için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Çiçek bakımı, bahçe işleri, çiçek yetiştirme hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çiçek coşturan kuru maya tarifi video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ