Çiçekli lif modelleri

Hep aynı tarz lif modellerini görmekten sıkıldıysanız size yeni ve şık lif modeli önereceğiz. Çiçekli lif modelleri nden söz edeceğiz. Ve eminiz ki çok beğeneceksiniz. Tığ işi yada şiş ile örmeyi bilen hanımlar için Çiçekli lif modeli yapmak adeta bir çocuk oyuncağı olacaktır. Çünkü kolay yapılışı ile günde sadece 1 tane değil, birden çok Çiçekli lif yapacaksınız. Hatta öyle kolay ki, kendinizi seri üretime bağlayacak, durmadan yapmak isteyeceksiniz. Çeyizlik, dolapta saklamalık yada eşe dosta satmak isteyeceksiniz. Ve hemen alıcı bulunca devamını yapmak için zaman yaratacaksınız. Banyo, insan doğası için çok gerekli bir ihtiyaçtır. Günümüz koşullarında, günün yorgunluğunu atmak için ilk önce banyoya koşarız. Arınarak, günün kalan zamanını daha verimli geçirmek isteriz. Dinlenebilmek için banyo yapmak şart. Ve her geçen gün çevre faktörlerinin olumsuz etkileri insan vücuduna daha da yapışıyor. Toz kir, egzoz, her geçen gün sayısı giderek artan araçlar, otobüs, tramvay ve toplu taşımaları beklerken üstümüze sinen kirli hava.

Banyo lifleri, çok fazla su çekip, sabunu içinde tutabilme özelliğinden dolayı, oldukça fazla köpürür. Ve banyoda tercih edilmesinin en büyük sebebi budur. Ve tabii ki, el emeği olduğu için de çok kıymetlidir.

Banyo lifleri çok fazla çeşitlilik gösterir. Farklı modellerin bulunduğu lif yelpazesinde çiçekli lif modelleri oldukça revaçtadır. Çiçekli lif modelleri , farklı renk ve şekillerde olabilir. Gül çiçekli lif modeli, sümbül Çiçekli lif modeli, papatya Çiçekli lif modeli, nergis Çiçekli lif modeli ni yapmaktan keyif alacaksınız. Bunun dışında Çiçekli lif modellerini istediğiniz herhangi bir renkte yapmanız mümkün. İstediğiniz ebatta yapabilirsiniz. Sitemizdeki modellere bakarak kalın iplikli Çiçekli lif modelleri, ince iplikli  Çiçekli lif modelleri yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ