Canım Anne

Çitlenbik örgü modeli yapılışı

Çitlenbik örgü modeli yapılışı

Çitlenbik örgü modeli yapılışı görselliği çok güzel olan şiş modelini seviyorsanız bu modeli bir çok örgü modelinde kullanacağınızı düşünüyoruz. Örgü şiş modelleri hanımlarımızın elinde her zaman örgü modelleri arasında yer almaktadır. Çocuk grubu ve çeyizlik örgü modelleri en çok yapılanlar arasında olmaktadır. El emeğini seviyorsanız bir çok örgü modelini uygulayan arkadaşlarımız içinde en güzel örgü modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Şiş ve tığ işi örgü modelleri ve örnekleri sayfamızda oldukça fazla içeriğe sahiptir. En güzel örgü modellerinde tekrar birkilte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çitlenbik örgü modeli yapılışı

Model kurulumu 4 ilmek +1 ilmek katlarından oluşmaktadır.

Bebek örgülerinde ve hırka modellerine oldukça fazla yakışacaktır. Yelek modeli olarak değerlendirebilirsiniz.

Model anlatımında 21 ilmekten modele başlanmıştır.

İlk sırayı düz örgü olarak örelim, model kurulumu arka sıradan başlanmaktadır. İlk ilmeği örmeden alalım, üç ilmeği düz örgü örelim, bir ilmeği örmeden alıyoruz ve alırken üst kısmına ipi atarak çıkartalım ve üç ilmek devamında düz örgü örelim, sırayı bu şekilde bitirelim.

Örgünün ön yüzünde il ilmeği örmeden alalım ve üç ilmeği haroşa olarak örelim, örmeden aldığımız ilmeği yine aynı işlemi yapıyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, örgü şiş modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Canselin örgü dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çitlenbik örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ