Çoraptan toka yapılışı

Çoraptan toka yapılışı çok amaçlı kullanışlı harika bir geri dönüşüm fikri olmuş kapalı hanımlar için çok kullanışlı olan tokayı kullanmadığınız eskimiş çoraptan yapmak en iyi fikir olarak düşünüyorum.

Eskimiş lastik kısmı bozulmuş çorapları atmak yerine kendimize ve sevdiklerimiz için çok güzel eşarp kullanan hanımlar için topuz tokasını yapmak çok kolay ve maliyeti olmadan. Özellikle eşarp takan hanımlarımız bilirler sacı az olan ve kısa saçlarda boneyi düzgün kullanmak zor oluyor. Topuz tokası diyebilirim çok yardımcı oluyor. Ben kendimde kullandığım için biliyorum. Çoraptan yapılışı daha sağlam ve geri dönüşüm içinde güzel düşünülmüş tasarruf olarak hanımlarımıza yardımcı olacaktır.

Hobi ve ilginç fikirleri seviyorsanız sizler için en güzel video anlatımları sunmaya devam edeceğiz yeni fikirlerde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çoraptan toka yapılışı

Gerekli malzemeler

Kullanmadığınız eskimiş çorak ve makas

Yapılışı ilk olarak lastik kısmını kesim ayrı kenara alalım lastik kısmını orta kısım olarak kullanacağız. Çorapları üst üstte koyalım ve bir parmak veya biraz daha genişlikte keselim lastik kısmına tek tek sağlam bir şekilde içten geçirip sağlamlaştıralım. Yapılışı oldukça kolay ve pratik bir toka yapılışını detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Geri dönüşüm fikirleri, ilginç hobiler hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Çoraptan toka yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Benden size örgü evi youtube kanalına bu güzel geri dönüşüm fikirleri için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ