Damat Lif Modeli

Lifler kimimize göre gereksiz bir parçadır. Kullanmayacağımızı düşünürüz. Kullanmayacağımız bir şeyi de çeyizimize koymak istemeyiz. Fakat geçmişten günümüze kadar gelen geleneklerde lifler hep vardır. çeşit çeşit, renk renk lifleri kullanmayacak olsa bile evinden hiç eksik etmeyenler muhakkak vardır. Tabi ki kullanmayı çok sevenler de oldukça fazla.

canimanne.com sitesi olarak sizler için Damat lif modeli anlatımı yaptık. İstekleriniz doğrultusunda ileri zamanlarda diğer lif modeli anlatımları da yapılacaktır.

Lif modelinin yapımında 3 farklı renk lif ipi ile 2.00mm lik bir tığ kullanılmıştır. Diğer bütün detayları ve merak ettiklerinizi anlatım videosunu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Damat Lif Modeli Anlatım Videosu ;

https://youtu.be/REU-ZwXrYVI?si=zKRd4q5XxIF-QR30

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ