Dantel kırlent ve minder modelleri örnekleri

Evlerimizdeki dinlenme ve sohbet keyfi yaptığımız eşyaların en önemlisi tabii ki koltuklar, kanepeler. Koltukların da kırlentlerle süslenmesi geçmiş yıllarda kullanımdan kalktıysa da son dönemlerde yine eski yerini kazanmaya başladı. Hazır satılan kırlent kılıflarına dekorasyon mağazalarında da sıkça rastlar olduk. Kumaş ve dantel örgüsü kullanılan kırlent kılıfları çeşitli boy ve şekillerde mağazalardaki yerini almış durumda. Sizlere önerimiz dolapların diplerini şöyle bir karıştırmanız, eskiden kullandığınız dantel kırlentleri ortaya çıkarmanız. Ne o hepsini elden çıkarmış mısınız yoksa, hiç canınızı sıkmayın kolay kırlent örnekleri bugünler için sıralarını bekliyor.

Koltuk takımınızın renklerine uygun tığ işi kırlent modelleri, geniş bir yelpazenin içinden size keyifle seçeceğiniz olasılıklar sunmak için hazır görünüyor. Çok fazla detaylı dantel modellerinin artık pabucunun dama atıldığı zamanlardayız ve her konuda olduğu gibi bu işte de pratik çalışmalarla çözüme odaklanıyoruz. Koltuklarınızda kullandığınız kırlentleri tığ işiyle süslemek sizi mutlu edecektir. Dilerseniz hepsini farklı bir modelde hazırlayıp kullanabilir; dilerseniz hepsini aynı model fakat farklı renklerde örebilirsiniz. Seçim size kalıyor, hayal gücünüz ve inceleyeceğiniz yeni modellerle bunun kararını siz vereceksiniz.

Koltuklarınızın kumaşına uygun renklerde ipler alarak tığınızı da hazır tutuyorsanız artık tığ işi kırlent yapımı için son adımı atma zamanı gelmiş demektir. Kendi birikimleriniz, mağazalarda görüp fikir aldığınız ve sayfamızda bulacağınız modelleri değerlendirerek koltuklarınızı süslemeye hazırlanın. Tığ işi kırlentlerinizi küçük parçaları birleştirerek hazırlamak ya da tek parça halinde örmek tamamen sizin tasarrufunuza kalmış. Her konuda ince detaylara önem veren Türk kadınını tanıyor ve biz de ona göre alternatifler sunmayı kendimize görev addediyoruz ve çalışmalarımıza bu yönde ağırlık vermeye özen gösteriyoruz. Sanıyoruz ki artık tığ işi kırlentlerinizi örmek için sabırsızlanıyorsunuz.

 

dantel kırlent modelleri örnekleri

  • kırlent örnekleri. Polar aplikeli kırlent. Annesinin kuzusu polar  Dantel Kırlent.
  • Dantel Örnekleri Açıklaması dantel kırlent örnekleri dantel kırlent modelleri yeni dantel örnekleri dantel modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ