Canım Anne

Değişik Ara Danteli Modelleri

Değişik Ara Danteli Modelleri

Dantel geçmişten günümüze kadar gelmiş olan, hala sıklıkla kullanılmaya devam eden evlerimizi süsleyen, çeyiz sandıklarımızın baş tacıdır. Dantel günümüzde yeniden hak ettiği değere kavuşmuştur. Yeni modeller, örnekler ortaya çıkmıştır. Eski örneklerden de yararlanıldığı gibi yeni nesil, yeni trend örneklerde fazlasıyla kullanılmaya başlamıştır.

   Dantel parçalar evimizin her köşesini özenle süslemeye devam etmektedir. Yatak odalarımızdan, mutfaklarımıza, solanlarımızdan, banyolarımıza kadar dantelin değmediği tek bir alan dahi yoktur. Son yıllarda dantel parçalardan oluşan dekoratif ürünler de fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Aynı zamanda giyim sektöründe de fazlasıyla ilgi görmeye devam etmektedir.

Ara dantelleri yatak odalarımızı süslemeye halen daha günümüzde devam etmektedir. Ara dantellerini yastıklarınıza geçirebileceğiniz gibi çok şık nevresim takımları, çarşaf takımları, pike takımları haline de dönüştürebilirsiniz. Çok geniş danteller olduğu gibi dar ara dantelleri de mevcuttur. Genellikle beyaz olarak örülüp beyaz kumaşa geçirilse de son zamanlarda renkli modellerde ön plana çıkmaya başlamıştır. Veya kumaşınızı beyaz olarak tercih edip dantelinizi yatak odanızın rengine uyumlu bir renk seçerek örebilir, ekleyebilirsiniz.

Ara dantelli pike, nevresim takımları yatak odanızın şıklığına şıklık katacaktır. Dantelin zarafeti yatak odalarınızı, yataklarınızı da süsleyecektir. Her ne kadar emek istese biraz zaman alıyor olsa da çıkacak olan sonuç için verdiğiniz emeğe değecektir.

Sizde en değişik ara dantelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. En beğendiğiniz modeli seçerek uygulamaya koyulabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla sizde örebilirsiniz. Ara danteli yapacağınız ipin kaliteli olmasına dikkat ederseniz daha iyi sonuçlar elde etmiş olursunuz. Aynı şekilde dantelinizi geçireceğiniz kumaşında kaliteli olmasına dikkat etmeli, ona göre bir seçim yapmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi