Değişik Etamin Modelleri

Değişik Etamin Modelleri

Etamin modelleri birçok yerde çok şık bir şekilde hem yöresel olarak hem de görsel anlamda kullanabilirsiniz. Etamin kumaşa istenilen şekilde işlenebilir. Eski bir model gibi gözükse bile aslıda bu güne uyarlı çok şık ve modern figürler ile üretilebilir.

Tarihi çok eski bir moda olsa da günümüzdeki her şey eski modaya uyarlanmıştır.  Bu sebeple değişik etamin modelleri de günümüze uyarlanıp yeni bir moda görüşü haline gelebilir. Yapılışı uğraş ve özen isteyen bir üründür.

Dikkatli uyumlu renklerden oluşmalıdır. Etamin havlu kenarlarında, yastık kılıfı kenarlarında, nevresim kenarlarında, örtülerde kullanılmıştır şimdiye kadar. Fakat yeni fikirlere de önü açık bir modeldir. Sizde yeni hiç olmayan kimsenin düşünemediği ürünler yaparak yeni bir moda akımı başlatıp çok güzel işler başarabilirsiniz. Etamin örnekleri çok kolay ama dikkat isteyen bir iştir.

Çok zevkli ve keyif alabileceğiniz modellerle sıkılmadan yapabilirsiniz. Ev tekstilinde çok kullanılan bir modeldir. Günümüzde yeni evlenecek olan insanlar bu tarz ürünlere çok fazla paralar harcamaktadır. Aslında çok daha az miktarda masraf yaparak bu ürünleri kendileri yapabilirler. Bununla ilgili lazım olan ürünler sadece istenilen nevresim ya da vs. bir ürünün kenarını istenilen modelde işlemektir. Gerekli olan ürünler ise istenilen renkte naylon ipler, etamin iğnesi ve seçilen motiftir. Siz de bununla ilgili ürünleri araştırıp evinizde kullanacağınız değişik etamin modellerini kendi el emeğiniz ile kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ