Değişik Peçete Katlama Teknikleri

  Özellikle de misafir sofralarınız için çok şık peçete katlama modelleri mevcuttur. Birbirinden harika ve şık modeller aslında gözüktüğü kadar da zor değildir. Görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem keyifli hem de çok eğlenceli bir çalışma olduğu kadar masalarınıza da renk ve değişiklik katacaktır.

Bu modellerden bazılarından size bahsedeceğim. Peçeteyi 4 eşit parçaya bölünüz. Dördünü de üst üste koyarak yelpaze şeklinde katlayınız daha sonra ise alt tarafından herhangi bir şeyle tutturunuz. Bu bir lastik bile olabilir. Lastiği önce bir çiçek ile renklendirebilir daha sonra peçetenize takabilirsiniz. Sofranızın ve yemek takımınız rengiyle uyumlu olacak bir renk peçete seçerseniz daha şık duracaktır.

Gelecek olan misafirlerinize özel çok şık peçete katlama tekniklerinden yararlanabilirsiniz. Aldığınız peçeteleri kalp şeklinde katlayarak çok şık bir tercih yapmış olursunuz. Ayrıca sofranıza da farklılık ve ahenkte eklemiş olursunuz. Sıradanlıktan uzaklaşıp bu şık modeli tercih edebilirsiniz.

Diğer bir model ise peçetenizi tam olarak açınız. Daha sonra alt ve üst kenarı uc uca gelecek şekilde katlayınız. Sonra üst üste ve ikiye katlayınız. Yelpaze görüntüsü yukarı gelecek şekilde tabağınıza yerleştiriniz. Bu modeli renkli, desenli peçeteler ile yaparsanız daha şık sonuçlar elde etmiş olursunuz.

Çatal ve bıçaklarınızı yerleştirmek için peçeten yapılmış birer çatal bıçak kabı tasarlayabilirsiniz. Sitemizdeki görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Desenli peçeteler ile yapabileceğiniz gibi tek renk peçeteler ile de rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

En yeni peçete katlama teknikleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Aşağıdaki r

esimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizde en özel misafirleriniz için peçete katlama tekniklerinde yararlanabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ