Dekorasyonda Son Moda Renkler

Dekorasyonda Son Moda Renkler

Renk uyumu tekstilin her noktasında önemlidir. Dekorasyonda da bu durum geçerliliğini korur. Kombinlerin doğru seçimi, doğru renklerin doğru modeller ile uyumu ortama derinlik ve zenginlik katar. Dekorasyonda Son Moda Renkler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Her yıl olduğu gibi dekorasyon ve e, iş yeri, ofis dekorasyonunda da model ve tarz değişmektedir. Tabii ki renkler de öyle.

Dekorasyonda Son Moda Renkler arasında ağdalı ve iç karartan renkler yok. Daha sofistike, pastel renklerin hakim olduğu son derece iç açıcı renkler hakim. İnsanın odaya girdiği anda içini açacak, huzur bulacağı köşelere sahip olacağı renkler ağır basıyor. Kahverengi ve tonlarındaki renkler son moda renkler arasında yerini almıyor.

Yatak odaları aydın renklerin hakim olduğu; beyaz, açık renklerdeki tüm renkler odayı son derece yalın ve ergonomik kılacak.

Dekorasyonda Son Moda Renkler arasında hanımların gününün uzun bir zamanını geçirdikleri mutfaklarda daha da fazla kalmak isteyecekler. Çünkü dekorasyonda son moda renkler arasında cıvıl cıvıl mutfak renkleri var. Mutfakların renkli ve pastel renkli dolap, tezgah, seramik ve yemek masaları ile gözlere renk seremonisi yapacak.

 Dekorasyonda Son Moda Renklerde, çalışma odaları da itina ile düşünülmüş. Çalışma odaları kasvetli, iç karartan kahvenin farklı tonları ile tasarlanmadı. Son moda renkler arasında daha pastel, canlı yada beyaz renkler hakim. Odaya zindelik katan renkler içinde çalışmak çok daha keyifli ve eğlenceli olacaktır.

Tüm bu moda renklere ek olarak, farklı objeler, duvar süsleri ve biblolar eklenebilir. Böylelikle tamamlayıcılık sağlar. Country tarzı model sandalye, koltuk, salon yada mutfak masası …vs ile de eşyalar kombinlenebilir.Ve evler olduklarından çok daha şık görünür. Nefes alan, rahatlamış, modern bir ev görüntüsü alır. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ