Dekoratif Kalemlik Yapımı

objelerde bir o kadar önemlidir. Bunların uyum içinde olmasına dikkat etmelisiniz. Hazır alınan binlerce aksesuar, obje seçeneği olduğu gibi son zamanlarda el emeği ile yapılmış ürünlerde fazlalaşmıştır. Her geçen gün el emeği ile yapılmış, kendinizin yapabileceği binlerce model ortaya çıkmaktadır. Evinizdeki eski eşyalarınızı değerlendirerek çok şık objeler elde edebilirsiniz. El emeği ile yapılmış ürünler, objeler her zaman daha değerli ve önemli olmuştur.

Çocuklarınız veya kendiniz için evinizde çok şık kalemlikler tasarlayabilirsiniz. El becerinizi kullanarak çok şık tasarımlara imza atabilirsiniz. Kullandığınız pet şişeleri atmayarak, yarıdan kesip üstünü hasır iplerle veya kumaşla kaplayarak ve çiçek, yaprak motifleri ekleyerek çok şık saksı tarzında kalemlik tasarlayabilirsiniz.

Eski konserve kutularınızı atmayarak değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüm yaparak çok farklı şekillerde kalemlik modelleri tasarlayabilirsiniz. Boş konserve kutunuzun dışını istediğiniz renklere boyayarak, süslemeler yaparak şık bir kalemliğe dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda bu çalışmayı çocuğunuz ile beraber tasarlayarak beraber bir etkinlik haline de dönüştürebilirsiniz. Konserve kutusunun dışına örgü ile örülmüş şık kaplar da yapabilirsiniz. Tek renk kaplama yapabileceğiniz gibi renkli iplerle rengarenk kaplamalar da yapabilirsiniz. Simli iplerle yaparak daha şık ve zarif görünmesini de sağlayabilirsiniz. Konserve kutunuzu beyaz renk iplerle örülmüş kapla kaplayarak daha sonra çiçek ve yaprak motifleri ekleyerek daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

REKLAM ALANI

Siz de kendi el emeğiniz ile kalemlik yapmak isterseniz yukarıdaki fikirlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu fikirlerden yararlanarak kendinizde farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. El emeği ile yapılmış objeler, ürünler her zaman için daha değerli ve önemli olmuştur. Sizde kendi el emeğiniz ile yapmış olduğunuz bir kalemliği çocuğunuza veya bir sevdiğinize hediye olarak da verebilirsiniz.

dekoratif-kalemlik-yapimi-1 dekoratif-kalemlik-yapimi-2 dekoratif-kalemlik-yapimi-3 dekoratif-kalemlik-yapimi-4 dekoratif-kalemlik-yapimi-5 dekoratif-kalemlik-yapimi-6 dekoratif-kalemlik-yapimi-7 dekoratif-kalemlik-yapimi-8 dekoratif-kalemlik-yapimi-9 dekoratif-kalemlik-yapimi-10 dekoratif-kalemlik-yapimi-11 dekoratif-kalemlik-yapimi-12 dekoratif-kalemlik-yapimi-13 dekoratif-kalemlik-yapimi-14 dekoratif-kalemlik-yapimi-15

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ