Canım Anne

Denizci battaniyesi modelleri

Denizci battaniyesi modelleri

Denizci battaniyesi modelleri

Merhaba çalışan üreten hanımlar sizler için denizin en güzel esintisi olan denizci battaniyesi modelleri paylaşmak istiyorum. Anne adaylarımızın olmazsa olmazı elemeği olanıdır bebeğimiz için en özelini hazırlamak ve onları saklamak büyüdüğü zaman senin için örmüştüm demek ne güzeldir ve torunlarımıza saklamak bütün annelerin arzusudur..

Canımız annaneler ve  babaanneler sizin emek verdiğiniz pamuk ellerinizle ördüğünüz battaniyeler hiç hazırların yerini tutar mı torunlarınıza sizden en güzel hediye sizin emeğiniz olandır yeni denizci modellerimiz sizin için harika seçim olacağını düşünüyorum..

Denizci battaniye modelleri renklerin uyumu mavinin kırmızının tonları çantamıza pusetimize bebek arabamıza çok yakışacaktır yaz mevsimine uyan denizci battaniye modelleri üreten hanımlarımız için de güzel çalışma örnekleri olarak düşüncelerine yardımcı olmak adına paylaşmak istiyorum..

Bir çok battaniye modeli var belki de çoğunu işledik yaptık denizci modeli sizce de üretirken deniz esintisini simgelemesi bizim bir kaç modeli zevkle yapmamızı sağlayacaktır. .

Bazı modelleri yaparken elimiz de bitmez günlerce haftalarca uğraşırız bazı modellerse örmeye doyamayız şu sırayı öreyim bu renge geleyim bakmışız bitmiş sizin aradığınız örnekler denizci battaniye modelleri siparişlerinizi artıracak üretmenizi hızlandıracak özellikle erkek çocuğu olan annelerimizin biraz daha ilgisini çekecektir anneler uyumu sever denizci kıyafetlerini tamamlayan battaniyemiz olsun.

Hediye vermeyi seven teyzelerimiz sizleri de düşündük komşunuzun bebeğine, yeğeninizin bebeğine elinizin emeği en değerli hediyedir. Bir çok modeli inceleyebilirsiniz size uyanı rahatlıkla kolayca yapabilirsiniz.

Üreten çalışan bütün anneler teyzeler hanımlar sizler için en iyisini en güzeli paylaşmak için buradayız. İnşallah paylaşımlarımız sizleri mutlu ediyordur deneyecek olan hanımlarımıza emeğine ellerine sağlık şimdiden kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevdam dedi ki:

    İyi geceler sayılarını verirmisiniz lütfen

BİR YORUM YAZ