Batik ipten erkek kazak ve bayan hırka anlatımı

Batik ipten erkek kazak ve bayan hırka anlatımı

Örgü kazak modelleri ve hırka yapılışları örgü grubunun sıkça yapılan el örgüleri arasında yer almaktadır. Bayan hırka modelleri oldukça geniş örnek seçeneği hanımlarımızın ilgilendiği örgüler arasındadır. Hırka modelleri kısa, uzun olarak yapılmaktadır. Şiş örgü modelleri ve tığ işi hırka örnekleri de fazlasıyla bulunmaktadır. Tığ işi hırka modellerinde motiften hırka çeşitleri yapılmaktadır. Trabzan tekniği ile hırka örnekleri oldukça fazladır.

Şiş örgü hırka modelleri çocuk modellerinde daha sık gördüğümüz yapılışları arasında yer almaktadır. Sayfamızda hırka modellerinde farklı çalışmalarımızı incelerek fikir edinerek istediğiniz örnekleri bulabilirsiniz.

batik ipten erkek kazak ve bayan hırka anlatımı

Batik ipten erkek kazak ve bayan hırka görsellerini inceleyerek yapmak istediğiniz modeller sizlere fikir olacaktır. Faklı ip seçebilirsiniz yaz ve kış mevsimine uygun ip tercihi ile hırka modellerini yapmakta fayda olacaktır.

Örgü erkek kazak modelleri çeyizlerde önceki yıllarda damat adayı için kazak mutlaka örülürdü günümüzde çeyizlerde veya bohçada örgü kazak yer almamaktadır. El emeği örgü kazak sevenler için kazak örgü modelleri tercih edilmektedir. Yetişkin kazak modellerinin görsellerine yazımızda yer verdik görselleri inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü modelleri, kazak modelleri, hırka yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ