Doğum Günü Parti Süslemeleri İçin Kendin Yap Fikirleri

Doğum Günü Parti Süslemeleri İçin Kendin Yap Fikirleri

Sevdiklerinize yapabileceğiniz en güzel doğum günü parti süslemeleri için kendin yap fikirlerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Doğum günlerini kutlarken artık sadece pasta kesmek eskide kaldı. Özellikle gençler, yeni evli çiftler, sevgililer ve arkadaşlar arasında yapılan doğum günü partilerinden süslemelere artık daha çok önem veriliyor. Süslemeler, yazılar, yazılı çerçeveler, butik pastalar, kişiye özel dizayn edilmiş pastalar doğum günlerinin daha eğlenceli geçmesine neden oluyor. Gençler için eğlenceli doğum günü partileri hazırlamak bazen ekonomik açıdan masraflı olabiliyor. Bunu daha ekonomik hale getirmek için kendin yap fikirleri ile kendi doğum günü süslerinizi kolayca kısa zamanda yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoda yer alan kendin yap doğum günü süslerinin yapımını dikkatli takip edip kısa sürede birden fazla süs yapabilirsiniz.

Doğum Günü Parti Süslemeleri İçin Kendin Yap Fikirleri

  • Doğum günü kutlanacak kişinin yaşı için yumuşak kağıtlardan sayılar yapabilirsiniz. Yumuşak kağıtları elinizde gül şekli vererek bir araya getirip kocaman sayılar yapıp perdelere veya duvarlara asıp ortamı şenlendirebilirsiniz. Bunu yapmak için ayrıca kek kalıplarını da kullanabilirsiniz.
  • Doğum günlerinde ve özel günlerde artık sıkça kullanılan yazılı çerçeveleri yapmak için internetten beğendiğiniz veya kendiniz çizdiğiniz bir konsepti çıkartıp karton üstüne yapıştırın. İsterseniz üzerine ekstra objeler ekleyerek daha da canlandırabilirsiniz.
  • Doğum gününde küçük sürprizler ve oyunlar olması için şişirdiğiniz balonların içerisine konfeti doldurup patlama oyunu oynayarak her yerin renklenmesini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ