Düğün Günü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün Günü Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün günü her bayanın hayatındaki en önemli günlerden biridir. Bu önemli günde dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlara uyarsanız daha rahat bir gün geçireceksiniz.

dugun-gunu-dikkat-edilmesi-gerekenler-3

-Sabah erken kalkmaya çalışmayın. Uykunuzu almanız önemli. İyice uyuyup güzel bir kahvaltı yapın.

-Yanınızda bulunan kişiler panik insanlar yerine rahat ve sakin insanlar olsun. Yoksa sizin işinizi kolaylaştırmak yerine daha da paniğe sokarlar.

dugun-gunu-dikkat-edilmesi-gerekenler-2

-Düğün ayakkabınızı olabildiğince geç giyinin. Yoksa düğününüz için özene bözene seçtiğiniz topuklu düğün ayakkabınızı, sadece düğün öncesi giymek zorunda kalırsınız. Ayaklarınızı gün içinde rahat ettirirseniz, düğün ayakkabınız gece boyu sizi rahatsız etmez. Ayakkabıların içine yerleştirilen silikon tabanlardan da kullanabilirsiniz. Ayaklarınızın rahat kalma süresini uzatır.

-Düğününüzde strese girip suratınızı asmayın. Misafirleriniz sizin için geldikleri için sizden güler yüz beklerler. Olabildiğince gülümseyin gecenin keyfini çıkarın ve misafirlerinizin de keyfini çıkarmalarını sağlayın.

dugun-gunu-dikkat-edilmesi-gerekenler-1

-Saç ve makyajınız için erkenden uyanıp strese girmeyin. Aldığınız randevudan yarım saat önce kuaförde bulunmanız yeterli. Eğer kuaförde beğenmediğiniz en ufak bir şey olursa bunu mutlaka değiştirin.

Saç ve makyajınızı nasıl yaptıracağınızı önceden belirlemişsinizdir. Belirlediğinizden dışarı çıkmayın. Yanınızdaki insanlar bir çok fikir verecektir. O an için ani karar verirseniz pişmanlık yaşayabilirsiniz. Verilen tavsiyelerin saç modelinizi değiştirmeye değil, modeldeki bozuklukları gidermeye yönelik olsun.

dugun-gunu-dikkat-edilmesi-gerekenler-5

-Yaptırdığınız makyajı suya dayanıklı malzemelerden yaptırın. Yüksek ihtimalle ağlayacağınız anlarınızın olacağı bu gecede makyajınız akmasın. Gelin olarak hep göz doldurmanız gerek.

-Gelinliğin içinde daha zayıf görünmek için gün boyu bir şey yememeniz sizi sağlığınızdan eder. Bütün gün yorulacağınız için beslenmenize de dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın.

-Eğer düğün fotoğraflarınız dış mekan çekimi olacaksa, güneş altında fazla kalmamaya dikkat edin. En azından yanınızda şemsiye bulundurun. Hasta olursanız bu özel gününüz güzel geçmez.

dugun-gunu-dikkat-edilmesi-gerekenler-4

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ