El İşi Baby Nest Modelleri

knittingcrochet

Eğer sizlerin de benim gibi yakınlarında bebek bekleyen tanıdığınız varsa harika bir hediye yapmak için çok güzel bir fırsatınız var demektir. Dünya tatlısı bebekler için birbirinden güzel eşyalar satılıyor fakat ben her daim evde, el emeği ve göz nuru ile yapılanlardan yana olduğum için yakınlarıma kendi yaptıklarımı hediye etmeyi daha çok seviyorum. Eğer sizler de benim gibiyseniz çok doğru bir adrese geldiniz demektir. Sitemizde el işi örgü modellerinden tutunda kendin yap projelerine kadar her türlü bilgi yer aldığı için sizlerin kendine göre rahatlıkla yapabileceği ürünleri bulmanız oldukça kolay.

knittingcrochet2

Ben bugün sizlere el işi baby nest yapımı ile ilgili yazmak istiyorum.  Aklınızı karıştırmamak için hemen size baby nestin ne olduğunu anlatmak istiyorum. Bebek yuvası ya da bebek yatağı da denilen bu ürün bebeklerin gün içerisinde mışıl mışıl uyumasını sağlayacak harika bir ürün. Gece kullanmak istemeseniz bile bebeğinizi siz salonda otururken yanınıza alıp uyutabileceğiniz hatta misafirliğe giderken yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ve çok konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz bir üründen bahsediyorum sizlere.

knittingcrochet3

Baby nest yapımı için bazı malzeme ihtiyacınız olacak ben hemen onları sıralamak istiyorum. Öncelikle istediğiniz renkte ve desende yapacağınız bebek yatağı ebatlarında kumaşa ihtiyacınız olacak, kumaşı kesmek için makasa ve dikmek için kumaşla aynı renkte ipliğe ve iğne gerekli. Yatağın içini doldurmak için elyaf ve yatağı süslemek için arzuya göre kurdele ve fırfırlı kenarlıklara ihtiyaç duyacaksınız.

knittingcrochet4

İşte bu güzel baby nest için ihtiyacınız olan malzemeler bu kadar az. Sadece el beceriniz ve sevginizi katarak birbirinden güzel bebek yataklarını elde edebilirsiniz. Hemen kolları sıvayı bu güzel ürünün yapımına başlayın hanımlar! Şimdiden kolay gelsin!

knittingcrochet5

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ