El Örgüsü Çocuk Atkı-Şapka Takımları

  Kış aylarının gelmesiyle beraber yeniden şişler, yünler gün yüzüne çıktı. Çok farklı çeşitlerde ve modellerde örebileceğiniz birbirinden şık parçalar vardır. İster kendiniz için ister çocuklarınız için istediğiniz parçayı boş vakitlerinizi değerlendirerek örebilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan şapka-atkı takımları hem örmesi diğer parçalara göre daha basit hem de küçük parçalar olduğu için daha kısa sürede örülmektedir. Kendiniz için örebileceğiniz gibi çocuklarınız içinde takımlardan yapabilirsiniz. Çok şık ve gösterişli modeller mevcuttur. Her sezon bu modellere yenileri eklenmektedir. En trend olmuş modellere sitemizden ulaşabilirsiniz. Kış aylarında hem çocuklarınızı sıcacık tutacak içini ısıtacak hem de şıklığına şıklık katacaksınız.

Çocuk şapka-atkı takımları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Tek renk örülenleri olduğu gibi birden fazla renk eklenerek oluşturulan modeller de mevcuttur. Erkek çocukları için daha çok mavi, lacivert, beyaz gibi tonlar tercih edilmektedir. Diz bir şekilde örüp daha sonra hayvan motifleri ile süsleyebilirsiniz. Kız çocukları için ise daha çok pembe, pudra, beyaz, lila gibi renkler daha yoğunlukla tercih edilmektedir. Düz bir şekilde örüp çiçek, gül, yaprak motifleri ile süsleyerek örneğinize hareket katabilirsiniz. Şiş ile örülen modeller olduğu gibi tığ ile örülen şapka modelleri de mevcuttur. Ancak tığ ile örülen modeller ince olacağı için kış aylarında kullanım açısından şişle örülen modelleri tercih etmenizi öneririz.

Çocuk şapka-atkı örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Dilediğiniz modeli seçerek istediğiniz renkte örebilirsiniz. Örgü becerisi yüksek olan bayanlar için zor modellerimiz olduğu gibi örgüye yeni başlamış olanlar için çok basit örgü modellerimiz de sitemizde mevcuttur. İlk bakışta zor gibi gelse de görselleri takip ederek çok rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ