El Örgüsü Yazlık Hırka Modelleri

El Örgüsü Yazlık Hırka Modelleri

Hırka modelleri ilkbahar ve kış aylarının en vazgeçilmez kombin parçalarından biridir. Hazır olarak alınan hırkalar kadar el örgüsü hırkalarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Hem yetişkin, hem çocuklar için örgü hırka modelleri bulunmaktadır. İki şiş ile örülen hırkalar ilk bakışta örmek zor gibi gözükse de aslında oldukça basit ve keyiflidir. Resimli anlatımlı örnekleri inceleyerek rahatlıkla sizlerde yapabilirsiniz.

 El örgüsü yazlık hırka modelleri oldukça çeşitlidir. Erkekler için yapılan hırkalarda daha çok mavi, krem, beyaz, lacivert, siyah ve kahve tonları daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bayanlar için yapılan örgü hırkalarda ise daha çok kırmızı, pembe, krem, beyaz, pudra ve mor tonları daha ağırlıklı olarak seçilip, tercih edilmektedir.

 El örgüsü hırka örnekleri arasında düz ve sade modeller olduğu gibi aynı zamanda ise desenli ve ağır modeller de bulunmaktadır. Örgü konusunda eğer marifetli iseniz zor ve ağır modelleri tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Eğer ki örgü konusunda acemi iseniz sade ve düz modelleri tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

En yeni el örgüsü yazlık hırka modelleri arasında ise soft renkler,n tercih edildiği modeller dikkat çekici olmakta ve oldukça fazlasıyla tercih edilmektedir. El örgüsü hırkaları tek renk olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Sizlerde en yeni hırka modelleri arıyorsanız sitemizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli, anlatımlı görselleri takip ederek fikir sahibi olabilir, dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İsterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için yapabilirsiniz. Şüphesiz ki el emeği ile yapılmış hediyeler çok daha fazla kıymetlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ