Canım Anne

El Yapımı Çerçeve Modelleri

El Yapımı Çerçeve Modelleri

El Yapımı Çerçeve Modelleri

El yapımı çerçeve fikirleri arasından oldukça başarılı işler çıkmaktadır. Bu çerçeveler de masanızda son derece kaliteli durmaktadır. Aşağıda sizler için en başarılı el yapımı çerçeve örneklerini derledik.

Kademeli Tabaka Çerçeve Modeli

Listede ilk sırada en minimalist ve en şık fotoğraf çerçevesi yer alıyor. Bu modeli yapmak için mantar ağacı parçaları özenli bir şekilde katmanlar haline getirilmiştir. Sprey boya ile boyandığında da ortaya oldukça şık bir görüntü çıkmıştır.

Şeker Kutusu Çerçeve Modeli

Bu model son derece basit bir şekilde yapılmaktadır. Kutu kapağının alt ve üst kısmı yüzyüze getirilir. Alt kısımdan da dayanak oluşturacak bir parça kesilir.

Çizgi Roman Çerçeve Modeli

Bu modeli yapmak için çizgi roman paneli ve illüstrasyonu bir çerçevenin üstüne tutkalla yapıştırılır. Alınan çerçeve ilk önce siyaha boyanır.

Kartonpiyer Çerçeve Modeli

Eşsiz görünümlü bu model yuvarlak çerçeveli bir tavan kartonpiyerinden yapılır. Kartonpiyer boyanmış ve tam ortasına yuvarlak bir fotoğraf özenle yerleştirilmiş.

Şablon Baskı Çerçeve Modeli (Stencil çerçeve)

Bu modelde ise çerçevede bulunan şablon baskılı kısımlar sadece ahşap parçalarından oluşuyor. Mağazadan alınan çerçevelere çivilenerek yapılmış.

Fotoğraf Kolajı Çerçeve Modeli

Bu model tutkal yardımı ile yapılmış. Reçine de tutkal yerine iş görebilir. Daha sonra ise bir rötuş ve çok daha iyi bir boyutta olacaktır.

Oyuncak Çerçeve Modeli

Çeşitli  yapıdaki oyuncaklar bir çerçeveye sıcak bir tutkalla yapıştırılır. Daha sonra da sprey boya ile boyanır.

Rozet Çerçeve Modeli

Çeşitli kumaş artıkları değerlendirilerek yapılan bu çerçeve ise ortaya oldukça hoş bir model çıkarmış.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi