El Yapımı Paspas Modelleri

El Yapımı Paspas Modelleri

  El örgüsü ve el yapımı olan ürünler son zamanlarda ev dekorunda sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Farklı ip türlerini kullanılarak yapıldığı paspas modelleri son zamanlarda oldukça dikkat çekici olmuş ve bayanlar tarafından da yoğun ilgi ve rağbet görmeyi başarmıştır.

El yapımı paspas modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk ipliğin kullanıldığı modellerin yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı paspas modelleri de mevcuttur. El yapımı paspasınızı yuvarlak formlu olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda kare, oval, beşgen, dikdörtgen formlu olarak da tasarlayıp örebilirsiniz. Öreceğiniz renge ve forma karar verirken kullanacağınız alana göre karar verebilirsiniz.

  El yapımı paspas örnekleri arasında zor ve ağır modeller olduğu gibi aynı zamanda sade ve basit modeller de mevcuttur. Farklı ip türlerini ve cinslerini kullanarak sizlerde harikalar yaratabilirsiniz. İsterseniz ince isterseniz kalın örgü iplikleri ile farklı desen ve formlarda el yapımı paspaslar yapabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan ve sıklıkla tercih edilen penye iplikler de şık ve farklı paspaslar elde etmeniz mümkündür. Sakallı iplikleri kullanarak da özellikle de banyo ve lavabolarınız için şık paspas örnekleri örebilirsiniz. Böylelikle el emeğiniz ile evinize şık ve farklı dokunuşlar yapmış olursunuz. Elbette ki el emeği ile yapılan şeyler hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.

  Yeni el yapımı paspas modelleri arayanlar sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirler. Birçok model ve örnekleri inceleyerek karar verebilir, beğendiğiniz modeli seçerek resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ