En Güzel Mutfak Havlusu Örnekleri

Mutfakta bulaşık sonrası el kurutmak veya yemek yaparken kullanabileceğiniz en güzel mutfak havlusu örneklerini sizler için hazırladık. 

Mutfak havluları normal havlulara göre daha küçük olur. Çünkü sadece el silmek amacıyla kullanılmaktadır. Mutfak havlularının boyutları küçük olunca modelleri de sevimli olmaktadır. Mutfak havlularının kenarlarına güzel iğne oyaları örebilir veya hazır şekilli olanlardan alıp mutfak dekorasyonunu daha güzel yapabilirsiniz.

Son zamanlarda genellikle mutfak havlusu modelleri üzerinde örneğin “Fatma’nın Mutfağı” tarzı kişiye özel yazılar olan şekilde yapılmaktadır. Ayrıca üzerinde çiçek, boncuk şekilleri olanda sıkça kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Düz bir mutfak havlusu alıp kendi zevkinize göre kolayca üzerini süsleyebilirsiniz. İsterseniz kenarına iğne oyası işleyebilir, kurdale takabilir, boncuklar veya çiçekler ekleyebilirsiniz. Ayrıca üzerine kendi isminizi veya hoşunuza giden bir sözü de yazabilirsiniz. Bunlar tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

En Güzel Mutfak Havlusu Örnekleri

Mutfakta elinizin altında mutlaka bir havlu olsun diyenlerdenseniz aşağıda yer alan en güzel havlu çeşitlerine göz atmanızı öneririz. sizler için en yeni mutfak havlusu modellerini derledik. Bu havlu modelleri arasından mutfağınızın renklerine, dekorasyonuna uyacak olanları seçmeniz gerekir. Mutfak havlularınınızı lavabonun altındaki tezgaha monte edipte kolayca kullanabilirsiniz. Bunun için havlunun kenarına lastik şeklinde kurdele dikip dolabın tutacağına asmanız yeterli olacaktır. Böylelikle havlunuz hem elinizin altında olacaktır hem de şık bir görünüm ortaya çıkacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ