En kolay robalı elbise modeli yapılışı

Kız çocukları için robalı elbise modelleri hem kullanışlı hem güzel olmaktadır. Özellikle kolay örgü roba elbise modelleri çok aranmakta ve istenmektedir.

Tığ işi en kolay robayı hazırlarken istek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak çalıştık. Alt kısmına kumaş ekleyerek çok kullanışlı ve gösterişli elbiseler yapılabilir. Kendi çocuklarınız, torunlarınız, yeğenleriniz için örebilirsiniz. Ayriyeten renk renk boy boy hazırlayıp satış yapabilir, aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

blank

Modelimizi tığ işi teknik ile çalıştık. Hiç örgü bilmeyen ve yeni örgüye başlayan arkadaşlar da kolaylıkla örebilir. Video içerisinde tüm detaylar verilmiş olmakla birlikte, eksik kalan detaylar olduğunu düşünürseniz bizlere yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

blank

100gr/300 MT bebe yünü ve ona uyumlu olarak 3.5 mm tığ kullandık . Tığ numaranızın ipinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Robalı elbise modelimizi istediğiniz yaşa göre ayarlayabilirsiniz. Ayarlama noktasında beden ölçü tablosundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca modelimizi hem crop hem de biraz daha boyutunu uzatıp süveter modeli olarak da uygulayabilirsiniz.

Altı kumaş üstü örgü Elbise Modelleri ve yapılışı
blank
örgü robalı elbise yapımı

Sitemizde birçok elbise , roba ve tığ işi modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca anlatımlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bizebkisa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Konu ile ilgili diğer aramalar; örgü robalı elbise yapımı, Robadan Büzgülü elbiseler Robalı Elbise Modelleri Yuvarlak Robalı Elbise Düz Robalı Elbise Yuvarlak robalı elbise kalıbı Robalı elbise dikimi.

Büyükler için robadan örgü elbise Altı kumaş üstü örgü Elbise Modelleri 5 yaş – örgü elbise modelleri
Robası örgü altı kumaş Bebek elbisesi 4 yaş – örgü elbise modelleri anlatımlı Üstü Örgü Altı kumaş elbise yapımı anlatımlı 2 yaş – örgü bebek elbiseleri 4 5 yaş – örgü elbise modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ