En Şık Lif Modelleri

En Şık Lif Modelleri

El örgüsü lifler çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Renk renk, desen desen birçok lif modeli bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış olan lif modellerinin yanı sıra değişen moda ile beraber güncel, modern dokunuşlara sahip lif modelleri de ortaya çıkmıştır. Eski ve yeninin birleşip, bütünleşmesi ile beraber ortaya şık ve özgün lif modelleri çıkmıştır.

  Lif modelleri arasında tığ işi örgü ile yapılan modeller olduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan lifler de mevcuttur. Siz hangi örgü alanında daha başarılı ve iyiyseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Örgü liflerinizi kare formlu olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda dikdörtgen, oval, yuvarlak, yıldız, kalp, çiçek formlu olarak da rahatlıkla örebilirsiniz.

 El örgüsü lif modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk ile yapılan liflerin yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı harika lif modelleri de vardır. Aynı zamanda sakallı, ebruli, simli iplik gibi farklı ip türlerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  En şık lif modelleri arasında ise meyve, yıldız, kalp motifli ve formlu olan lifler dikkat çekmektedir. Aynı zamanda ise sakallı iplikler ile elde edilen liflerde son dönemde ön plana çıkmıştır. Çeyiz sandıklarını süsleyen ve demir başı olan örgü liflerin en beğendiğiniz modellerini seçerek ve örerek sizlerde çeyiz sandıklarınızı renklendirebilirsiniz.

En yeni lif modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz. İlk defa yapacak olanlar ise resimli, anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla yapabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ