Canım Anne

Enerjiniz Nasıl? Yaydığınız Enerji Size Neleri Çeker?

Enerjiniz Nasıl? Yaydığınız Enerji Size Neleri Çeker?

Her insan, çeşitli ruh halleriyle gün içerisinde vaktini tamamlamaktadır. Bazı zamanlar sorunlar gereği üzgün bir yapıda olurken, bazı zamanlar etrafına neşe kaynağı olurlar. Yapılan araştırmalarda, bir birey güne nasıl bir enerjiyle uyanırsa, gün içerisindeki enerjisi de öyle olmaktadır. Güne güler yüzlü, pozitif ve olumlu yaklaşımlarla uyanırsanız, gün içerisinde daha enerjik, aktif, katılımcı ve paylaşımcı bir rol sergilersiniz. Enerjinizi etkileyen en önemli faktör ise, dış dünyanızdır. Dış dünyadan aldığınız enerji iç dünyanıza yansıyacağı için, kendi potansiyeliniz de bu doğrultuda ortaya çıkacaktır. Enerjinizin gün içerisinde yüksek olması için psikolojik olarak olumlu olmanız gerektiği gibi, yediğiniz besinlerin de etkisi vardır. Enerjik olmanızı sağlayan besinleri tüketip, dinamik bir yapıya sahip olabileceğinizi unutmamalısınız.

enerjiniz-nasil-yaydiginiz-enerji-size-neleri-ceker

Enerjiniz Nasıl? Yaydığınız Enerji Size Neleri Çeker?

Vücut direnciniz ne kadar yüksek olursa, hayata bakış açınız, enerjiniz de o oranda yüksek olacaktır. Enerjinizin yüksek olması size birçok konuda fayda sağlayacaktır. Şöyle ki:

  • Enerjisi yüksek olan insanlar, yeni insanlarla tanışmaya her zaman açıktır.
  • Anlama ve anlatma kabiliyetleri yüksektir.
  • Enerjilerinin yüksek olmasında, öncelikli olarak kendilerini sevmeleri, yaşamayı sevmeleri yatmaktadır.
  • Kendini, yaşamayı seven bir birey de, çevresini seven, çevresine faydalı olmaya çalışan bir birey olarak ortaya çıkar.

    enerjiniz-nasil-yaydiginiz-enerji-size-neleri-ceker

    Enerjiniz Nasıl? Yaydığınız Enerji Size Neleri Çeker?

Enerjiniz Sayesinde Elde Edecekleriniz

Bir birey öncelikle kendini severek hayata başlamalıdır. Kendini sevmeyen birisi, çevresine karşı duyarlı olamaz. Hayata pozitif açıdan bakamaz. Hoşgörülü ve ılımlı bir yapı sergileyemez. Bunların sonucunda ise düşük enerji potansiyeline sahip bir birey olarak, çevresi tarafından takdir göremez. Yaptığı işlerde başarı sağlayamaz. Oysa hayata gülerek uyansanız, yaşamın mucizesi içerisinde uyanmış olmaya şükrederek, güne pozitif enerjiyle başlasanız, gün içerisinde çok daha faydalı işler yapacağınızı fark edeceksiniz. Çevresine gülücükler saçan, neşe kaynağı olan bir birey, yeni ortamlara çok çabuk ayak uydurur.

Yeni ortamlarda tanıştığı insanlarla çok çabuk iletişim kurup kaynaşabilir. Hatta kalıcı dostlukların başlangıcına bile vesile olabilirsiniz. Hayat enerjinizi kesinlikle kaybetmemeli, pozitif bir yapıya sahip olmalısınız. Ruhsal olarak enerjinizi yüksek tutmanız gerektiği gibi, fiziksel olarak enerjinizi de yüksek tutmanız gerekecektir. Bu noktada ise sağlıklı bir beslenmenin önem taşıdığını göz ardı etmemeniz gerekir. Bu noktada da elinizden geleni yapmanız durumunda, her türlü huzur ve mutluluğu yakalamış olacaksınız.

enerjiniz-nasil-yaydiginiz-enerji-size-neleri-ceker

Enerjiniz Nasıl? Yaydığınız Enerji Size Neleri Çeker?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi