Erkek Kazak Modelleri (El Örgüsü)

Erkek kazak modelleri el örgüsü örnekleri modelin zorluğuna göre yapılışı değişmektedir. Kazak modellerinde ip seçimi, şiş seçimi oldukça önemlidir. Örneği güzel görünmesi için ip alırken kalın veya inceliği kadar elinizin sıklığına göre şiş seçimi önemlidir. İlk olarak ip ve şiş detayını hazırladıktan sonra kazak örgü modellerini seçmek gerekiyor. Eski klasik örgüler arasında saç örgü, baklava modeli erkek kazakların da sıkça uygulanan modeller olmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde mutlaka damat kazağı olmazsa olmazlardandı. Günümüzde çok tercih edilmemektedir. Büyük beden örgüler uzun zaman ve sabır istemektedir. Tabii çok güzel örgü ören hanımlarımız var hazır kazak modellerini aratmayan kazaklar örmektedir.

Erkek kazak modelleri günümüzde çok sık örülmese de örgü kazak modelleri kış mevsiminin vazgeçilmez örgüleri arasında yer almaktadır. El örgüleri hem maliyeti hemde maneviyatı değerli olmaktadır. El emeğinin güzelliği değeri oldukça önemlidir.

Sitemizde farklı örgü modelleri mevcuttur. Yetişkin bere modeli, bayan yelek örnekleri, bebek örgü modellerinde sınırsız örnek seçeneği ve video anlatımlı modelleri bulabilirsiniz.

Yetişkin kazak modelleri, örgü kazak, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Nako örgü ip marka grubuna çok teşekkür ediyoruz.

Erkek Kazak Modelleri (El Örgüsü)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sinem dedi ki:

    Merhabalar görseldeki ürünün ücreti ne kadar acaba

  2. cafer dedi ki:

    sana bedava

BİR YORUM YAZ