Eski Bavullardan Dekoratif Aksesuar Yapımı

   Ev dekorasyonunda eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve objelerde bir o kadar önem taşımaktadır. Evinizdeki mobilyalarınız ve aksesuarlarınızın birbiriyle uyum içinde olması daha iyi olacaktır. Eviniz spor tarzında ise obje ve aksesuarlarınızda spor tarzında seçmelisiniz. Klasik mobilyalardan hoşlanıyorsanız eğer objelerinizi de yine buna uygun olarak seçmelisiniz ki evinizde bir uyum, ahenk olsun. Bu yüzden seçtiğiniz mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve objeler de bir o kadar önemlidir.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-2

Ev dekoru sizin tarzınızı yansıtacak şekilde organize edilmelidir. Ev dekorasyonları için birbirinden şık aksesuar fikirleri mevcuttur. Hazır alınan ürünler olduğu gibi el emeği ile yapılmış birçok obje de vardır. Sizde evinizde kullanmadığınız eski eşyaları değerlendirerek çok şık aksesuar ve objeler yapabilirsiniz. Bunun için biraz istek ve beceri yeterlidir.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-1

  Eski bavullar, tarihi ve güzel görünümlerinin yanı sıra dekoratif olarak kullanılmak için harika birer objedir. Eski bavullardan çok şık dekoratif fikirler üretilmiştir. Evinizin farklı alanlarında, odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eski bavullarınızı renkli kumaşlar ile kaplayarak dekoratif kutular elde edebilirsiniz. Farklı boyutlardan eski bavullarınız var ise hepsini de farklı kumaşlar ile kaplayarak odanızda üst üste koyarak hem dekoratif olarak kullanabilir hem de içine aksesuar ve eşyalarınız yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-6

Evcil hayvanınız var ise ve onun için farklı yatak modelleri arıyorsanız eski bavullarınız bunun için harika bir fikir olacaktır. Eski bavulunuzun içine yumuşacık bir minder kullanarak çok şık evcil hayvan yatağı elde edebilirsiniz.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-4

Eski bavulunuzun yatak ucunuza puf olarak da dekore edebilirsiniz. Alt kısmına alçak sehpa ayakları monte ederek daha şık bir hava katabilirsiniz.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-3

Bu fikirleri örnek alarak sizde eski bavullarınızı değerlendirebilir eviniz için çok şık dekoratif objeler haline getirebilirsiniz.

eski-bavullardan-dekoratif-aksesuar-yapimi-5

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ