Eski Haritalardan İlginç Dekorasyon Fikirleri

Eski Haritalardan İlginç Dekorasyon Fikirleri

 Eski, kullanmadığınız eşyalarınızı hemen çöpe atmak yerine onları değerlendirmek için öneri ve fikirlere göz atabilirsiniz. Sizin çöpe atmak için hazırladığınız eşyalarınız çok güzel dekorasyon ürünü de olabilirler. Yeter ki isteyin yeter ki onlara dokunmasını bilin. Sizde eviniz için çok harika modellerde aksesuarlar yapabilirsiniz. Eski ürünlerinizi değerlendirerek bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Yeni aksesuarlar almak yerine eski ürünlerinizi dekorasyonunuza uyacak şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

eski-haritalardan-ilginc-dekorasyon-fikirleri-5

Çeşitli boyutlardaki eski haritalarınızı evinizin istediğiniz duvarında kullanarak dünyayı ayağınızın altına getirebilirsiniz. Evinizin şıklığına şıklık katacak hem de farklılık yaratacak harika dekorasyon fikirleri mevcuttur. Kullandığınız haritalarla mobilya ve aksesuarlarla muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz. Gitmek istediniz yerin haritasından istediğiniz stor perdeyi yaparak istediğiniz odada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem ışığı engellemiş olacak hem de evinize renk ve farklılık katacaktır.

eski-haritalardan-ilginc-dekorasyon-fikirleri-4

Beğendiğiniz yerin veya bir dünya haritasını evinizin istediğiniz köşesine duvar kağıdı olarak uygulayabilirsiniz. Bu evinize hem ayrı bir hava kadar hem de daha aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Eski dünya veya beğendiğiniz bir yerin haritasını eskimiş görünümlü çerçeveler kullanarak dekorunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle klasik mobilya kullananlar için bu modeldeki çerçeveli haritalar evinizin havasına muhteşem bir renk katacaktır.

eski-haritalardan-ilginc-dekorasyon-fikirleri-3

Eğer camlı bir kapınız var ise arka yüzüne çift taraflı yapışkan ile gitmek istediğiniz bir yerin haritasını yapıştırabilirsiniz. Hem kapınıza farklılık katmış olacak hem de evinizin havasını değiştirmiş olacaksınız.

eski-haritalardan-ilginc-dekorasyon-fikirleri-2

Seyahat etmek istediniz bir yerin haritasını çıkararak mutfağınızda ocağın arka tarafına gelecek duvara yapıştırabilirsiniz. Bu hem mutfağınızı farklılaştıracak hem de renk katacaktır. Kadınlar başkasında olmayan parçaları kullanmaya bayılırlar. Haritalar bunun için harika birer fikir olabilmektedir. Sizde kullanmadığınız haritaları değerlendirerek evinizin havasına renk ve değişiklik katabilirsiniz.

eski-haritalardan-ilginc-dekorasyon-fikirleri-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ