Eski Kapılardan Dekorasyon Fikirleri

   Evinizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden, tamamlayan aksesuar ve objelerde bir o kadar önemlidir. Hazır ürünler satıldığı gibi çok şık el emeği dekoratif aksesuar ve obje fikirleri de mevcuttur. Becerinizi konuşturarak evinizdeki eski eşyaları kullanarak, değerlendirerek çok şık dekor objesi elde edebilirsiniz.

eski-kapilardan-dekorasyon-fikirleri-5

Size eski kapılarınızdan bile dekoratif objeler elde edebileceğinizi söylersem şaşırır mısınız? Eski kapılarınızı kullanarak çok şık dekoratif objeler elde edebilirsiniz. Eski kapılarınızı istediğiniz renge boyayarak yatak başlığı olarak kullanabilirsiniz. Yatak odanız için çok şık bir görünüm elde etmiş olursunuz. Oldukça eskimiş olan çift kapılı bir kapıyı evinizin istediğiniz bir köşesine duvara monte ederek çok şık dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Girintili bir eski kapıya sahipseniz eğer girintili kısımlarına istediğiniz resimleri yapıştırarak çok şık bir çerçeve elde edip duvarınıza monte edebilirsiniz. Çerçevelerinizin dışını boyayabileceğiniz gibi hiç boyamadan eski görünümlü olarak da kullanabilirsiniz.

eski-kapilardan-dekorasyon-fikirleri-4

Eski kapınızı sehpa boyutunda keserek alt kısmına sehpa bacakları monte ederek çok şık bir sehpa elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz sehpayı odanızın rengiyle uyumlu olacak bir renge boyayarak yenileyebilirsiniz.

eski-kapilardan-dekorasyon-fikirleri-3

Eski kapınızın üstüne raflar ekleyerek çok şık bir kitaplık elde edebilirsiniz. İstediğiniz bir renge boyayarak odanızın istediğiniz köşesine konumlandırabilirsiniz.

Eski kapılarınızı ortadan ikiye keserek menteşe ile birbirine bağlayabilir çok şık paravanlar elde edebilirsiniz. Yatak odanızda çok şık bir paravan olarak kullanabilirsiniz.

eski-kapilardan-dekorasyon-fikirleri-2

Eski kapılarınızdan çok şık dekoratif objeler elde edebileceğinizi anlamış olmalısınız. Bunların dışında kendiniz de çok şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Hayal gücünüzden yararlanarak biraz da becerinizi konuşturarak çok şık dekoratif objeler ortaya çıkarmanız mümkündür. Eski kapılarınızı boyayıp kullanabileceğiniz gibi boyamadan eskimiş görünümü ile de çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

eski-kapilardan-dekorasyon-fikirleri-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ