Eski Kitaplardan El Çantası Yapımı

   Kıyafetlerimiz kadar onlara eşlik eden çantalarımız, ayakkabılarımız da bir o kadar önemlidir. Spor kıyafetler, kombinler tercih ediyorsak çanta ve ayakkabımızı da buna göre seçmeliyiz. Kıyafetlerimiz ve çantalarımız uyum içinde olmalı ki; hoş bir görüntü yakalayabilelim. Hem model olarak aynı tarzda hem de renk olarak kıyafet ve çanta uyum içinde olmalıdır.

eski-kitaplardan-el-cantasi-yapimi-5

Hazır alınan birçok ürün olduğu gibi el emeği ile yapılmış çanta modelleri de mevcuttur. Her geçen gün yeni modeller, ürünler ortaya çıkmaktadır. Hiç şüphesiz ki; el emeği ile yapılmış ürünler hazır ürünlerden çok daha fazla rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Son zamanlarda el işi ürünler, parçalara olan düşkünlük daha da çok artmıştır. Kadınlar başkalarında olmayan parçaları kullanmaya bayılırlar. Bunun içinde el emeği ile yapılmış çantalar fark yaratmanız için iyi bir fırsat olacaktır. Örgü modellerde çantalar olduğu gibi farklı tasarımlara imza atılan çanta modelleri de mevcuttur.

eski-kitaplardan-el-cantasi-yapimi-4

Tarzınıza renk, farklılık mı katmak istiyorsunuz? Bunun için süper fikirler üretilmiştir. Bunlardan biri de eski kitaptan çanta yapımıdır. Eski kitaplarınızı değerlendirerek çok şık ve farklı çantalar tasarlayabilirsiniz.

eski-kitaplardan-el-cantasi-yapimi-3

Bunun için kalın ciltli kitaplar daha uygun olacaktır. Kalın ciltli eski kitabınızın iç kitap kısmına zarar vermeden ayırınız. Daha sonra iç kısmına sıcak silikon veya yapıştırıcı kullanarak kalın bir kumaştan astar geçiriniz. Daha sonra kalın bir ip veya bambudan sap ekleyerek çok şık ve gösterişli bir çanta elde edebilirsiniz. Çantayı yaparken yapıştırıcı yerine sıcak silikon koymanız daha iyi olacaktır. Böylelikle çantanız daha sağlam olacaktır.

eski-kitaplardan-el-cantasi-yapimi-2

Kitap çantanızı istediğiniz bir kombin de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem el emeği ile yapılmış hem de harika, farklı bir çantaya sahip olmuş oldunuz.

Sizde eğer kitaptan çanta yapımı konusunda bilgi almak istiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

eski-kitaplardan-el-cantasi-yapimi-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ