Eski Kotlarınızı Eteğe Çevirin

Eski Kotlarınızı Eteğe Çevirin

Eski kotlarınızı değerlendirerek birçok proje yapabilirsiniz. Geri dönüşüm sağlayabileceğiniz birçok farklı proje ve tasarım bulunmaktadır. Eski kottan etek yapabilirsiniz, çanta veya paspas yapabilirsiniz. Eski kotlarınıza farklı dokunuşlar yaparak onlara hayat verebilirsiniz.

eski-kotlarinizi-etege-cevirin-5

Eski kotalarınızdan geri dönüşüm fikirleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. El becerisi olan ve isteyen herkesin rahatlıkla ve kolaylıkla yapabileceği bu proje ve tasarımları sizde evlerinizde yaparak eski kotlarınızı değerlendirebilirsiniz.

eski-kotlarinizi-etege-cevirin-4

Eski kottan yapılmış etek modelleri çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Pantolonun alt bacak kısmını keserek bel ve ağ kısmını kullanarak birbirinden şık etekler elde edebilirsiniz. Eteğiniz üstünü boncuk, inci gibi materyaller ile süsleyebileceğiniz gibi aynı zamanda örgüden ekler yaparak da şıklığına şıklık katabilirsiniz.

eski-kotlarinizi-etege-cevirin-3

Eski kottan etek yapmak istiyorsanız bunun için açık renk pantolonları seçebileceğiniz gibi koyu renkleri de tercih edebilirsiniz. Yaz veya kış kombinelerinize renk katacak olan bu etekleri her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca beyaz kurdeleden şeritler yapabilir veya dantelden ekler yaparak daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Üzerine renkli düğmeler veya pullar ekleyerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

eski-kotlarinizi-etege-cevirin-2

Kottan etek dönüşümünü kendiniz için yapabileceğiniz gibi çocuklarınızın küçük kotlarını da değerlendirerek onlar içinde sevimli ve şık etekler elde edebilirsiniz. Sitemizdeki görsellerden yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda kendinizde farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızla beraber etkinlik saatinde geri dönüşüm olarak da yapabilirsiniz.

eski-kotlarinizi-etege-cevirin-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ