Eski Kottan Kırlent Yapımı

   Evinizdeki eski kıyafetleri, kullanmadığınız ürünleri farklı parçalara dönüştürebilirsiniz. Bunlardan biri de eski kotlardan yapılan kırlent modelleridir. Hem elinizde kalan kullanmadığınız kotların değerlendirilmesi için iyi bir fikir olacak hem de odalarınıza farklı bir hava katacaktır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek yapabilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gelse de aslında oldukça basit ve keyiflidir. Her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır.

  Eski kottan kırlent modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Farklı renk ve modelde kotlardan elde edilen farklı kırlent modelleri mevcuttur. Farklı renk ve modellerin bir araya gelerek oluşturulan şık kırlent modelleri vardır. Çiçek formlu yapılanları olduğu gibi hayvan figürlü yapılan kırlent modelleri de mevcuttur. Yapmış olduğunuz kot kırlentin üzerini boncuk, inci, kurdele, pul gibi materyalleri kullanarak daha şık ve gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda yapmış olduğunuz kırlentin üzerine düğmeler dikerek de şık modeller elde edebilirsiniz. Kot kırlentinizin üzerine farklı kumaşlardan desenler, figürler yaparak birbirinden sevimli modeller, parçalar elde edebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kırlentin içini boncuk elyaf ile doldurabileceğiniz gibi evinizde bulunan diğer ürünlerle de doldurabilirsiniz. Boncuk elyafın bulunmadığı durumlarda sünger ile veya pamuk ile de doldurabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz kot kırlentleri salonlarınız için kullanabileceğiniz gibi çocuk odalarınız veya yatak odalarınız içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev dekorunuza farklılık ve şıklık katacak olan bu kırlentlerin yapımı da olduk.a basit ve keyiflidir.

Sizde birbirinden şık ve gösterişli kot kırlent örnekleri için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. ilk bakışta zor gibi gelse de aslında yapımları oldukça basit olan kırlentler sizin de dekorunuza farklı bir bakış, farklı bir hava katacaktır.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ