Eski Merdivenleri Değerlendirme

Eski Merdivenleri Değerlendirme

   Evlerimizdeki mobilyalar, eşyalar kadar onlara eşlik eden, renk katan aksesuar ve objelerde bir o kadar önem taşımaktadır. Ev dekorunuz için aksesuar seçimi çok önemlidir. Dekorunuz için aksesuar seçimi yapacağınız zaman evinizin genel havasına uyumlu olmasına dikkat etmeniz iyi olacaktır. Aksesuar ve objelerinizi satın alabileceğiniz gibi rahatlıkla kendiniz de yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanmanız ve biraz da el becerilerinizden faydalanmanız yeterli olacaktır. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınızı aksesuar yaparak değerlendirebilirsiniz.

Eski ahşap merdiveniniz var ise bunu katlayarak, keserek, boyayarak çok şık aksesuar ve obje haline dönüştürebilirsiniz. Evinizin dekoruna uygun olarak boyadığınız eski merdiveninizi yatay şekilde duvarınıza asarak çok şık bir kıyafet askılığı elde edebilirsiniz. Yatak odalarınız için hem şık hem de farklı bir dekorasyon yakalamış olursunuz.

Eski merdiveninizi istediğiniz renge boyayarak yemek masanızın üstünde yatay şekilde zincirlerle asarak çok şık dekor oluşturmuş olursunuz. Astığınız merdivenin üstüne çiçekler geçirerek, fenerler monte ederek veya farklı ışıklandırmalar yaparak çok şık hale dönüştürebilirsiniz. Emin olun evinizin havası hiç ummadığınız kadar değişecektir.

Eski merdiveninizi evinize uygun renklere boyayarak duvara direk yaslayıp ayakkabılık olarak kullanabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dekoratif bir parça olarak çok şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Eski açılır kapanır merdiveniniz var ise dilediğiniz renge boyayıp aralarından tahta parçaları geçirerek çok şık kitaplık haline dönüştürebilirsiniz. Yeter ki hayal gücünüzü ve el becerinizi kullanın yapamayacağınız aksesuar yoktur.

Kullanmadığınız veya eskimiş merdiveninizi banyolarınızda düz bir şekilde duvara yaslayarak çok şık havluluk olarak kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzün ucu bucağı yoktur. Bu yazdıklarımdan faydalanabileceğiniz gibi kendiniz de çok şık tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ