Etamin işlemeli havlu kenarları ve şemaları

Etamin işlemeli havlu kenarları ve şemaları

Etamin işlemeli havlu kenarları ve şemaları görselleri siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Etamin işlemesi oldukça güzel olan ve günümüzde tekrar moda olmaktadır. Havlu üzerine bit çok işleme yapılmaktadır. Çiçek temalı oldukça çok yapılan işleme modelleri arasında yer almaktadır. Yeni tasarım ve yeni modeller arasında etamin havlu işlemelerinde ad isim, mutfak havluları mutfak gereçleri şekilleri, çeyizlerde yüzük, kalp detaylı işleme havlular tercih edilmektedir.

Çeyizlerde havlu kenarlarından daha çok etamin işlemeleri dikkat çekmektedir. İşleme detayı oldukça emek isteyen bir o kadarda zevkli ele işleri arasında yer almaktadır. İşleme tekniği kanaviçe bilen arkadaşlarımız oldukça kolaylıkla yapmaktadırlar. Bilmeyen arkadaşlarımız içinde çeşitli kurslar bulunmaktadır. Veya youtube kanalından izleyerek uygulayabilirsiniz. Yine sayfamızda bulunan işleme modellerinden faydalanabilirsiniz.

Yazımızın içindeki linklere tıklayarak havlu işleme modellerimizi izleyerek sizlerde ister çeyizlik veya hediye olarak tercih edebilirsiniz. Çiçekli etamin havlu işlemesi istediğiniz arkadaşınıza ev hediyesi, doğum günü, anneler günü, asker hediyesi, çeyizlik olarak yapıla bilecek en değerli el işleri arasındadır. Küçük el havlularına misafirlik olarak işleye bilirsiniz. Sizlerde istediğiniz ip renk seçeneği ile yapabileceğiniz havlu işlemelerini banyonuzda kullanabilirsiniz.

Havlu kenarları, kanaviçe yapımı, etamin işlemeli havlu yapımı, havlu modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Etamin havluya minik laleler işleme

Çiçekli etamin havlu işlemesi için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Etamin işlemeli havlu kenarları ve şemaları Etamin işi havlu kenarı işlemek için ya etaminli bölümü olan havlular alınmalı ya da kanaviçe bezi kullanılmalıdır. Şemaları kaydedebilirsiniz.

Kolay Etamin Modelleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ