Evlerde Ahşap Şıklığı

canım anne5

Hepinize merhaba!

Eğer sizler de benim gibi ev dekorasyonu ile yakından ilgiliyseniz bu başlık tam da sizi ilgilendiriyor. Ben ev dekorasyonuna ve ilginç mimarisi bulunan evlere bayılırım. Özellikle eskitilmiş taşlar ile kaplanmış mahzen görünümlü evler tam benim tarzımdır. Avangart tarzı beğenmediğim gibi oldukça ağır buluyorum. Sanırım ben o tarz mobilyaları yaşım ilerlese dahi kullanmayacağım! Çünkü kişiler içinden geldiği gibi evlerini dekore etmeli. Bir eve girdiğiniz de o evin sahibinin kim olduğunu ufak detaylardan çıkartmalıyız diye düşünüyorum.

canımanne1

Bana göre ev kişinin aynasıdır. O evdeki mutluluk, hüzün, sevinç ve diğer tüm duygular eşyalara hatta duvarlara bile yansır. Bu sebepten kendi evimi beni ve eşimi yansıtacak bir şekilde düzenledim ve evime her girdiğimde ne kadar doğru bir karar aldığımı düşünüyorum. Tabii bu konuda eşimin de bana çok faydası oldu. Her konuda yardımcı oldu ve gerekli uyumu sağlamak için çeşitli objelerin arayışını benimle birlikte hiç sıkılmadan yaptı.

canımanne2

Ev dekorasyonunda en çok kullandığım materyallerden biri de ahşap ürünler oldu. Dokularını, enerjilerini ve sıcaklıklarını o kadar çok seviyorum ki evin kaldırdığı kadar koyabildiğim bütün ürünleri koydum. İnanın evin tüm havasını en ufak bir parça bile öyle bir değiştiriyor ki keşke daha önceden bu tarza ağırlık verseydim diye düşündürüyor insanı.

canımanne4

Kendin yap projelerinden esinlenmelerim ve ahşap ürünler satan mağazaları gezmelerim sayesinde evimin şuan bambaşka bir vizyonu oldu. Kesinlikle önce tarzınızın ne olduğunu bulmayı daha sonra da o tarzı evinize en uygun şekilde uygulamanızı öneririm hanımlar! Sizlerde ufak dokunuşlar ile evinize yepyeni bir görünüm kazandırın ve mutluluğunuza mutluluk katın. Sıcacık yuvanızda huzur dolu günler dilerim!

canımanne5

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ