Evlerinize Şıklık Katacak Fikirler

Evlerimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar aksesuarlar ve dekoratif ürünler de bir o kadar önemlidir. Aksesuarlarınızı illa ki para verip almak zorunda değilsiniz. Farklı aksesuar fikirlerini okuyarak öğrenerek el emeğiniz ile birbirinden şık dekoratif ürünler elde edebilirsiniz.

blank

Evlerinizde rahatlık ve kolaylık sağlayacak ucuz yollar nelerdir?

Eski kapılarınızı dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Eski kapılarınızı boyayarak veya aslını koruyarak çok şık bir yatak başlığı haline dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda boyayıp duvara sabitleyerek şık bir kitaplıkta elde edebilirsiniz. Burada hayal gücünüzün sınırı yoktur birçok farklı fikir elde ederek evinizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda eski kapılarınızı boyayarak ve sehpa bacakları monte ederek şık bir orta sehpa da yapabilirsiniz.

blank

Oldukça orijinal duracak olan bu sehpa sizinde oldukça hoşunuza gidecektir.

Kitap sayfasından duvar kağıdı yaptırabilirsiniz. En sevdiğiniz kitabın en sevdiğiniz bölümünü evinizin istediğiniz köşesi için bir duvar kağıdı olarak yaptırıp farklılık yaratabilirsiniz.

blank

Gardırobunuzda boş ve kullanmadığınız eşyaları ip haline dönüştürerek renkli paspas veya kilimler elde edebilirsiniz. Evinizin havasını değiştirecek olan bu fikir eminim sizinde oldukça hoşunuza gidecektir. Hem çok şık bir kilim elde etmiş olursunuz hem de giyilmeyen kıyafetlerinizi değerlendirme imkanı elde etmiş olursunuz.

Saksılarınız veya kavanozlarınız için sihirli dokunuşlar yapabilirsiniz. Dışlarını yapışkanlı folyo ile kaplayıp veya örgüden kılıflar örerek daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

blank

Eviniz için renkli keçe veya kumaşları kullanarak rengarenk kırlentler yapabilir ve evinize farklı bir bakış açısı katabilirsiniz.

Evinizin istediğiniz köşesi için kendiniz bir tablo veya duvar kağıdı hazırlayabilirsiniz. Bunun için resim ve fotoğraflarınızı kullanabilir. İstediğiniz şekilde duvara yapıştırarak şık bir duvar kağıdı veya tablo elde edebilirsiniz. Misafirlerinizin de oldukça hoşuna gidecek olan bu uygulamayı çocuklarınız ile beraber yapabilirsiniz.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ