Hayvan Figürlü Örgü Bebek Patiği Yapılışı

Bebeklerinize kış aylarında giydirebileceğiniz, yapılışı kolay hayvan figürlü örgü bebek patiği yapılışına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Anne olacak kadınların veya etrafında bebeği olan kişilere hediye vermek isteyenlerin yapabileceği bir örgü patik modelini sizler için hazırladık. Hayvan figürlü örgü bebek patiğini ister kız ister erkek bebekler için örüp kullanabilirsiniz.Örgü bebek patikleri bebeklerin ayağını daha sıcak tutacaktır. Kullandığınız ipi yünlü veya kalın seçerek bebeklerin ayaklarının üşümesini engelleyebilirsiniz.Facebook sayfamız üzerinde daha önceden duyurmuştuk önceki yazılarımızda Hayvan Figürlü Bebek Patik Modellerini paylaşmıştık. Bu videomuz da ise Hayvan Figürlü Bebek Patiği Yapılışını anlatmaya çalıştık. Ayrıca, Bebek Patiği Taban Yapımını veya Bebek Patiği Tabanın Nasıl Yapılacağını anlatmıştık Bunları yazımızda yayınlayacağız. Konu hakkında her türlü Soru ve Önerileriniz için yorum yapabilirsiniz. Hepinize Kolay Gelsin. Aşağıdan adım adım ve videolu olarak hayvan figürlü örgü bebek patiğinin yapılışına ulaşabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Örgü Bebek Patiği Yapılışı

  • İlk olarak patiğin tabanını örmekle başlıyoruz. Taban kısmını yapacağınız patiğin büyüklüğüne göre ayarlamanız gerekiyor.
  • Tabanı daha sık zincirlerle örmeniz gerekiyor. Tabanı ördüğünüz tığın daha küçük numaralı olmasına dikkat edin. Üst kısma geçtiğinizde ise daha büyük numara bir tığ kullanabilirsiniz.
  • Hayvan figürlü örgü bebek patiğinin yapımının detaylarına aşağıdaki videoyu seyrederek ulaşabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Bebek Patik Modelleri

Bebek Patiği Taban Yapımını Öğrenin

Canım Anne Tv Örgü, El işi, Geri Dönüşüm Projeleri, Kendin Yap ve Hobi….

Örgü, El İşleri ve Hobi gibi konular üzerine videolu anlatımlar yapıyoruz. Bunun için Tüm izleyicilerimizden Kanalımıza ABONE OLMANIZI Rica Ediyoruz.
————————————————————–
Web Site: http://www.canimanne.com
Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ