Fotoğraf Çerçeveleri ile Soy Ağacınızı Oluşturun

canımanne1

Sizlerin de benim gibi görsel hafızanız kuvvetli ise resimler ve fotoğraflar sizler için oldukça önemlidir. Bir kere duyduğunu bir daha unutmayanlardan değil de, bir kere gördüğünü bir daha unutmayanlardanım bu sebep ile gördüklerim benim için çok değerlidir. Bu yüzden ev dekorasyonu hayatımda ayrı bir yer kaplar. Görselliğe verdiğim önem ile daha detaylı çalışırım ve hayal gücümü kullanırım.

canımanne2

Geçip giden zamana yenik düşüyoruz ve buna bir dur diyemiyoruz. Aile büyüklerimiz ile yeterince vakit geçiremiyoruz ve hiç beklemediğimiz bir anda onların yanımızdan ayrılması bizleri daha da kahrediyor. Her daim yanımızda olamayanların gözümüzün önümüzde olmaları için fotoğrafların sihrine sığınabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum ve evimde her daim yanımda olmaları beni inanılmaz mutlu ediyor.

canımanne3

En son yaptığım kendin yap projemde tam da bu konuya yer verdim ve tüm ailemi bir arada toplayan bir duvar meydana getirdim. O kadar güzel oldu ki en anlamlı kahvelerimi o duvarın önünde içiyorum. Duvarımdan bahsedecek olursam başta anlattığım sebeplerden ötürü bütün ailemi gözümün önünde bir araya getirmek istedim ve aklıma böyle bir çalışma geldi.

canımanne5

Duvarım füme rengi olduğu için beyaz çerçeveler tercih ettim böylelikle daha belirgin oldu, bütün ilgiyi fotoğraflara çekmiş oldum. Sizler de duvarınızın aksi bir rengini kullanırsanız benim yaptığım gibi fotoğraflarınızı odak noktası haline getirmiş olursunuz. Benim çalışmamın ana teması soyağacı. Bu yüzden yaşça en büyük olan aile fertlerimizi en üste astım. Daha sonra yaş sırasına göre ayarladım bütün çerçeveleri ve istediğim o anlamlı görünümü elde etmiş oldum.

canımanne4

Hem çok anlamlı hem de çok şık duran bu çalışma ile kendimize hakiki değerlerimizi bir kere daha hatırlatmış olduk. sizlere sevdiklerinizle uzun ve sağlıklı yıllar diliyorum.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ