Canım Anne

Görenlerin İki Şiş Sandığı Tunus İşi Model

Görenlerin İki Şiş Sandığı Tunus İşi Model

Görenlerin iki şiş sandığı Tunus işi model gün geçmiyor ki Tunus işi sevenler için yeni modeller üretilmesin. Görenlerin iki şiş sandığı güzel bir modeli daha siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Uzun zaman boyunca tunus işi tek şiş ile örülüyor olması sebebiyle tek şiş örgü olarak adlandırıldı. Bu süreçte sadece düz örgü modeli kullanıldı. En azından benim yaşadığım civarda bu şekildeydi. Sonra sosyal medyanın yaygın kullanılmaya başlanması ile yeni modeller ortaya çıktı. Bu sayede herkes yeni modeller üretmeye ve tasarlamaya başladı. Bu sayede bu güzel ve eğlenceli örgü tekniği gelişerek günümüze kadar ulaştı.

Sitemize göz atarak çok güzel ve birbirinden farklı Tunus işi tasarım modellere ulaşabilirsiniz. Tunus işini hem bebek örgülerinde hem yetişkin örgülerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca çeyizlik örgülere de uygulayabilirsiniz.

Görenlerin İki Şiş Sandığı Tunus İşi Model

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz…

Görenlerin İki Şiş Sandığı Tunus İşi VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ