Harika Üç Büzgülü Tunus İşi

Harika Üç Büzgülü Tunus İşi


Harika üç büzgülü Tunus işi yapılışı oldukça kolay olan Tunus işi örneği bebek örgülerinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yapım aşamasını video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İki renkli örgü modelleri tercihiniz ise bu modelle kalan iplerinizi değerlendirebileceğiniz Tunus işi modelidir. Ayrıca sitemizde birçok örgü modelini bulmanız mümkündür. Canım anne ve canım anne2 youtube kanallarımıza abone olarak yeni örgü modellerinden haberdar olabilirsiniz. Kış ayının en güzel yanı örgü el işlerimiz olmaktadır.

Harika Üç Büzgülü Tunus İşi

Yapacağınız modele göre ip ve şiş seçebilirsiniz.

Model 3 ve katlarından oluşmaktadır.

Yapılışı: Yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarlayabilirsiniz. Üç ve katları artı iki ilmek atarak ilmek sayınızı ayarlayınız. Her zincirden bir ilmek çıkartalım sıra sonuna gelince farklı renk ip ile ilmekleri üçünü birlikte alıp topluyoruz arada zincir çekerek sıra başına gelelim, tekrar ilmek çıkartarak devam ediyoruz. Model kendini tekrarlayan örnektir. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Tunus işi, örgü modelleri el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Harika Üç Büzgülü Tunus İşi VİDEO ANLATIMLI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ