Harika Yazlık Plaj Çantası

Harika Yazlık Plaj Çantası

Yaz, kış farketmeksizin dışarı çıkarken yanımıza hep çantamızı alırız. Bayramda, tatilde bütün özel günlerde yanımızda olması gereken eşyalar için birkaç tane çantamız hep vardır. Bazıları şık, bazıları rahat ve büyük… Bugün de rahatlığı, büyüklüğü ve şıklığı bir arada arayanlar için bir çanta modeli anlatımını beğeninize sunuyoruz.

Bir kadının vazgeçilmez aksesuarı çoğunlukla çantadır. Hem kombin tamamlayıcısı hem de eşyalarımızı taşırken en büyük yardımcımız çantalardır. Bu doğrultuda bir örgüsever olarak bize düşen de yeni yeni örgü tasarımlarıyla çanta modellerini sizlerle paylaşmaktır.

İki parça olarak örülüp daha sonra birleştirilen çantayı dilerseniz astar ekleyerek de kullanabilirsiniz. Anlatım videosunda 100g da 140m uzunluğa sahip bir ip ve 4mm kalınlığında bir tığ kullanılmıştır.

Çantanın yapımı ve bütün detayları için aşağıya ekleyeceğimiz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha pekçok model ve anlatımı için sitemize göz atmayı unutmayın. Düşünce ve önerileriniz için de bize ulaşabilirsiniz.

Harika yazlık plaj çantası yapılışı anlatım videosu;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ