Hayvan Figürlü Lif Modelleri

Lifler çeyiz sandıklarımızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Hazır olarak satılanları olsa da örgü lifler her zaman ki gibi değerini ve yerini korumaya devam etmektedir. El örgüsü ile yapılan ürünlere ve parçalara son zamanlarda oldukça değer verilmeye başlanmıştır. Bunun içinde hazır ürünlerden çok el örgüsü, el emeği ile yapılan parçalar ve ürünler kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

  El örgüsü lif modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk ip kullanılarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Burada seçtiğiniz renkler kadar elbette ki ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Siz de yumuşacık, kaliteli el örgüsü lif modelleri yapmak istiyorsanız mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu olan ipleri tercih etmelisiniz.

El örgüsü lif modelleri şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ işi lif örnekleri de vardır. Daha çok tığ işi ile yapılan değişik lif modelleri tercih edilmekte ve yapılmaktadır. Bunun sebebi ise daha fazla model ve örnek olmasından ve daha şık durmasından kaynaklıdır. Siz de hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

Hayvan figürlü lif modelllerini istediğiniz motif ve figürde yapabilirsiniz. Kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak formlu yapabileceğiniz gibi çiçek, kalp formlarında da tercih edebilirsiniz.

El örgüsü lifleri örerken aynı zamanda çiçek motifli, yaprak motifli, kalp motifli veya hayvan figürlü olarak da örebilirsiniz. Yapacağınız ve seçeceğiniz model ve figürleri kendi zevkinize göre seçebilirsiniz

  Hayvan figürlü lif modelleri son zamanlarda oldukça sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Sizler de sitemizde bulunan örnek ve modellere bakarak istediğiniz modeli veya figürü seçerek yapabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek dilediğiniz figürü örnek olarak alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ