Canım Anne

İğne Oyası Modelleri Boncuklu

İğne Oyası Modelleri Boncuklu

Çeyizlerinize koymak için ve yazmalarınızın kenarına işleyebileceğiniz en güzel, farklı ve yeni iğne oyası modelleri boncuklu örneklerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

İğne oyası modelleri arasında oldukça beğenilen çeşitlerden biri de boncuklu olan modellerdir. Boncuklu modellerin yapımı diğer modellere göre biraz daha zahmetlidir fakat şık durduğu için özellikle genç kızların çeyizlerinde vazgeçilmez modeller arasında yer almaktadır. Özel bir yere gittiğinizde, mevlüt, cenaze gibi toplu alanlara girdiğinizde başınıza örteceğiniz boncuklu iğne oyası modellerini bu içeriğimizde sizler için derledik.

Özellikle başı örtülü olan kadınların çoğunun çekmecesinde onlarca çeşit yazma bulunmaktadır. Yazmaların kenarına iğne oyası yapıldığında daha şık durmaktadırlar. Diğer türlü kenarları sökülmektedir ve kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Baş örtülü de olsanız açık da olsanız çoğu genç kızın çeyizine mutlaka iğne oyası yazma modelleri eklenmektedir. Bazı kişiler bu yazmaları kış aylarında ve sonbahar aylarında fular olarak da kullanabilmektedirler. Fular olarak boyuna bağlandığında da şık bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Boncuklu iğne oyası modellerini tercih ederken eğer yazmanız düz renkte ise boncukları renkli renkli seçebilirsiniz. Yazmanız çiçekli veya desenli birden fazla renkten oluşuyor ise boncuk rengini yazma içerisinde yer alan renklerden sadece biri olarak seçiniz. Hem yazmanın çok karışık desenli olması hem de seçilen boncukların birden fazla renkli olması ortaya kötü bir görünüm çıkaracaktır.

İğne Oyası Modelleri Boncuklu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi