İki Renkli Selanik Örgü Atkı Modelleri

El örgüsü; sentetik, mağazalarda satılan fason kalıplardan çok farklıdır. Tekstilin, genelde renklendirici kullanarak hazırladığı ve birçok kişide aynı modeli görmekten sıkıldığımız mağaza ürünleri ile kıyaslanamaz.

Bir kadının en zarif yeri ilk başta göze çarpan boynudur. Ve o boynu ancak zarif ve şık bir atkı süsleyebilir. Geçmişi çok eskiye dayanır. Eski dönemlerde de erkek ya da kadın boynunu soğuktan korumak ya da şıklığına şıklık katmak için takmıştır. Evet kış aylarının vazgeçilmezlerindendir. Tıpkı bir broş, kolye, küpe kadar önem teşkil eden atkıların insan hayatında yeri yadsınamaz. Yaşlı, genç, kadın, erkek, çocuk her kesimden insanda, her çeşit insanda görmek mümkündür. Zamansız bir aksesuardır. Asla modası geçmez.  Şık kıyafetlerinizi en iyi şekilde, ancak güzel bir atkı tamamlayabilir.

El örgüsü bir model, boyunda çok daha emektar duracaktır. El işçiliğinde çığır açan atkılar, boyunluk, atkı ve şal her dönem olduğu gibi günümüzde de son derece revaçtadır. Tüm dünyada sık sık kullanılır.

İki renkli selanik örgü atkı modelleri çok beğenilen bir modeldir. Kombinler, kış aylarında paltonun içinde mutlaka bir fular gizler. İki renkli selanik örgü atkı modelleri arasında; soğuk havalar için daha kalın; yünlü, pamuklu, sıcak ve ılık havalar için daha ipekli ve naylonlu modeller kullanılır. Bir ressam fular kullanarak daha entelektüel bir görüntü çizer. Bir kadın açık dekoltesini kapatmak için kullanabilir. İki renkli Selanik örgü atkı modellerinin kullanım alanı oldukça fazladır.

İki renkli Selanik örgü atkıların yeni modeller arasında tığ işi, şiş işle örülen modeller olarak ayrılabilir. Farklı kombinlerin harika bir tamamlayıcısıdır İki renkli selanik örgü atkı modelleri. Farklı renklerde kombinleyin. Çok beğeneceksiniz. Boynunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Önümüzdeki günlerde değişik atkı modelleri  sitemizde yer alacaktır, kaçırmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ