İki şiş yakadan başlama hırka modeli yapımı

Örgü çalışmalarımıza bugün iki şiş yakadan başlama hırka modeli ile devam ediyoruz. Hem bebekler hem çocuklar için uygun ve de çok kullanışlı bir modeli anlatmaya çalıştık. Modelimizi örüp sade bir şekilde kullanabileceğimiz gibi, motif süslemeleri ekleyerek de kullanabiliriz.

Hem kız bebeklere hem erkek bebeklere uygun bir modeldir. İstenilen renklerde çalışılarak her iki cinsiyet için de uyarlanabilir. Ayrıca farklı süsleme motifleri kullanarak değişik görüntüde hırka modelleri elde edebiliriz.

Video içinde 100gr/250mt bir bebe yünü ve ona uyumlu olarak 4mm örgü şişi kullandık. Kullanacağınız ipe ve elinizden çıkan örgüye uyumlu numarada şiş tercih etmelisiniz. Biz 0-3 ay uyumlu bedende ördük. Ölçüleri orantılı bir şekilde artırarak istenilen yaşa göre ayarlayabilirsiniz. Modelin tüm detaylarını videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Videomuzla birlikte örerek hırka modelini kolayca örüp tamamlayabilirsiniz.

Sitemizde bu şekilde birçok farklı modele ve bunların anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Yakadan başlama hırka ve yelek modelleri için linke tıklamayı ihmal etmeyin.

İki şiş örgü modelleri, yelek modelleri, bebek örgüleri, patik modelleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ