İlaç İçmeden Gripten Kurtulmanın Yolları

İlaç İçmeden Gripten Kurtulmanın Yolları

Kış aylarının en çekilmez yanı tabii ki hastalıkla uğraşmak. Yazın sıcağından , nefis havasından çıkıp yavaş yavaş son baharın kucağına bırakırız kendimizi ve ardından çat diye kapımıza kara kış dayanır. Yazın keyif yapan ağustos böceğinin kış kapısını çalınca ne yapacağını şaşırıp, soluğu karıncanın kapısında alması gibi, hastalanır hastalanmaz; yani bağışıklık sistemimiz düşer düşmez soluğu eczanede yada doktorda alırız. Kış aylarında doktor dışında başka çözümler de vardır. Doğal yollarla iyileşmek. İlaç içmeden gripten kurtulmanın yolları pek tabii ki vardır. Oldukça da etkilidir. Bunların neler olduklarına bir göz atalım.

  • İlaç içmeden gripten kurtulmanın yollarının en başında aktarlar gelir. Aktar resmen imdadımıza yetişen karınca gibidir. Bize hazırladığı inanılmaz tariflerle vücudun zedelenen, bağışıklık sisteminin zayıflayan kısımlarını onarır, baştan yaratır.
  • İlaç içmeden gripten kurtulmanın yolları arasında bu en etkili yöntemden söz etmek istiyoruz. Her aktarda muhakkak olan, olmazsa olmaz; zencefil. Evet zencefil bir mucizedir. Tüm doktorlar özellikle taze zencefili önerir. Çiğ yada kaynatılarak mucize bir toksin atıcı rolündeki zencefili evinizden eksik etmeyin.
  • İlaç içmeden gripten kurtulmanın yolları arasında nane, limon kabuğu, tarçın. Özellikle taze tarçın. Rahatlatıcı ve uykunuzu düzenleyici melisa otu. Öksürük otu. Karanfil de eklemeyi unutmayın.
  • Yorgan altına geçip ter atmaya çalışmak da İlaç içmeden gripten kurtulmanın yolları arasında sayılır. Ve bu da oldukça

Kış mevsiminde sağlığınıza daha dikkat edin. Ve rahatsızlanınca hemen soluğu sağlık ocağı yada eczanelerde almayın. Antibiyotiğin yapıcı yanlarından çok yıkıcı kısımlarının olduğunu unutmayın. Doğal yöntemler yani eski usul anane yöntemlerinin gücüne inanın.

Kendinize dikkat edin ve en önemli şeyin sağlık olduğunu unutmayın. Sağlıkla kalın. İlaç içmeden gripten kurtulmanın yollarının doktor dışında da olduğunu unutmayın. Sitemizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ