İlginç Örgü Atkı Modelleri

İlginç Örgü Atkı Modelleri

İlginç örgü atkı modeli çıkartmak son derece kolaydır. Örgü örmeyi bilen tüm hanımların kolaylıkla çıkartabileceği Selanik örgü atkı modeli ile gardırobunuzda kıymetli bir parça saklamış olacaksınız.İlginç örgü atkı modelleri de tek renkli örgü atkı modelleri kadar revaçtadır. Hatta farklı kombinleri sağlayabilmek ve kombinlerde zorlanmamak için iki renkli  örgü atkı modelleri daha da ilgi görüyor. Atkıların asla modası geçmez, özellikle de el örgüsü atkıların…  Şık kıyafetlerinizi en iyi şekilde, ancak  ve maharetli ellerden çıkmış bir atkı tamamlayabilir. El örgüsü bir model, boyunda çok daha emektar duracaktır. El işçiliğinde çığır açan örgü atkı modelleri her dönem olduğu gibi günümüzde de son derece revaçtadır. Tüm dünyada sık sık kullanılır. Kombinler, kış aylarında paltonun içinde mutlaka bir fular gizler. Soğuk havalar için daha kalın; yünlü, pamuklu, sıcak ve ılık havalar için daha ipekli ve naylonlu modeller kullanılır.

Püsküllü  örgü atkı, saçaklı örgü atkı modelleri,taşlarla bezeli örgü atkı, boncuklu  örgü atkı, simli  örgü atkı, broşlarla zenginleştirilmiş örgü atkı  gibi çeşitli modelleri vardır. Ve son zamanlarda modeller daha da artmıştır. Dergide, gazetede, televizyonda ya da dizide bir oyuncunun boynunda gördüğü modelin aynısını kendi boynunda isteyen kadınlar hızla artmış, fular tasarımları da bu oranda gelişmiştir. Siz de kombinlerinizin yarım kalmasını istemiyor, tamamlayıcı unsurun ne olduğunu bulamıyorsanız, uzaklara bakmanıza gerek yok

Değişik örgü atkı modellerini farklı iki renk yün ile karıştırabilirsiniz. Belki de takımlara göre İki renkli Selanik örgü atkı modelleri çıkartabilirsiniz. Beşiktaşlı eşiniz yada dostunuz, belki de kendiniz için siyah beyaz  el örgüsü örgüsü atkı,  Galatasaray takımı için, sarı kırmızı el örgüsü atkı, Fenerbahçe takımı için sarı lacivert el örgüsü atkı yapılabilir.

Sitemizde bulunan diğer sayfalardan da faydalanabilir, kendiniz ve sevdikleriniz için harika örgü atkı modellleri örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ