Kabartma Tozu ile Tıkalı Lavaboları Açma

Kabartma Tozu ile Tıkalı Lavaboları Açma

Mutfaklar, hanımların zamanlarının uzun bir kısmını geçirdikleri yaşam alanlarından biri. Mutfaklar, özellikle kadınlar için çok önemlidir. Günün çoğu zamanını mutfakta geçiren ya da çalışıp akşam eve gelen kadının en çok vakit harcadığı yerdir mutfaktır.

Yemekler yendikten sonra herkes odalara dağılır. Ve ev hanımı mutfakta tek başına kalır. Bulaşıkları makineye sıralar, Masayı temizler, ocağı ovalar. Yerleri siler, süpürür. Ve bir bakar ki, o kadar iş yaparken lavabo tıkanmıştır. Yağlı sular lavabonun içinde yüzüyordur. Pompa yardımı ile lavabo açmaya çalışsa da lavabo açılmaz. Usta çağırmak da istemiyordur. Mutlaka başka bir çözüm vardır diye düşünüyordur.

Evet kesinlikle başka çözüm var. Hem de son derece etkili bir çözüm. Ne mi? Kabartma tozu ile tıkalı lavaboları açmak tabii ki. Piyasada birçok kimyasal malzemeler var. Ultra hızlı temizleyen, ultra hızlı tıkalı lavaboları açan. Kabartma tozu ile tıkalı lavaboları açmak hem çok daha maliyetsiz, hem de son derece sağlıklıdır. Bu yüzden birçok hanımın tercihi Kabartma tozu ile tıkalı lavaboları açmaktan yanadır.

Her evde muhakkak, pasta çörek yapan hanımların evinde kabartma tozu vardır. Ve evin demirbaşı gibi bir şeydir. Olmazsa olmazlardan olan kabartma tozunun hiçbir zararı yoktur. Oysa piyasada satılan tüm kimyasal lavabo açıcıların çevreye ve insan sağlığına zararı vardır. Bu yüzden kendi sağlığımız için doğal yöntemler kullanmakta fayda var.

Kabartma tozu ile tıkalı lavaboları açmak son derece kolaydır. Tıkalı lavaboya bir yada iki paket kabartma tozu döktüğünüzde Kabartma tozu ile tıkalı lavabolar açılacaktır. Tabii ki üzerine önceden kaynatılmış suyu da boca etmek gerekir. Bu kadar kısa zamanda böyle etkili bir metotla tanıştığınıza eminiz ki sevinmişsinizdir. Kimyasal yerine her zaman sağlıklı ürünler vardır. Sitemizi takip etmeye devam edin pratik bilgilere kolayca ulaşın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ